TVN Online | Telewizja, gwiazdy, show-biznes, rozrywka, seriale.

TVN jest polską stacją telewizyjną o charakterze komercyjnym. Swoje przygody rozpoczęła w roku 1997. To wtedy został wyemitowany pierwszy wspólny program, po godzinie 19 odbyła się transmisja Pogodowej Ruletki prowadzonej przez Tomasza Zubilewicza, a krótko po tym pierwszych Faktów (Tomasz Lis oraz Grzegorz Miecugow – to oni prowadzili Fakty od godziny 19:30). Z początku stacja miała nazywać się TV7.

Aktualnie ta stacja to jedna z najbardziej popularnych wśród innych telewizyjnych kanałów. Jej prezesem od 2018 roku jest Piotr Korycki. Za swoje osiągnięcia, stacja w 2006 roku została nagrodzona Czerwoną Kokardką.

A jakie programy w TVN? Zdecydowane nadal ważnym punktem są Fakty, codziennie o godzinie 19:00. Jeżeli chodzi o programy rozrywkowe, możemy obejrzeć: Projekt Lady, Top Model, Kuchenne Rewolucje czy MasterChef. Znajdziemy tam sporo seriali, które zazwyczaj cieszą się dużą popularnością: Diagnoza, Na Wspólnej czy Prawo Agaty (serial już się skończył, ale go przypominamy, gdyż był strzałem w dziesiątkę!).

Zobacz również: