Cuba Banana – Kuchenne rewolucję Gdańsk – menu, ceny.

Kuchenne rewolucje w dalszym ciągu cieszą się niebywałą popularnością. Nie bez powodu poczynania pani Magdy Gessler doprowadziły widzów do 19 sezonu! Co najważniejsze nie zapowiada się na koniec przygód. Tym razem odwiedziła Gdańsk. W odcinku 12 restauratorkę zaprosiła restauracja „Pod Przykryfką”.

Jedna z ważniejszych osób w świecie kuchni

Magda Gessler zasłużyła sobie na miano specjalisty w grupie osób związanych z kulinarną elitą. Jest właścicielką licznych restauracji, w których możemy zjeść dania sprawiające, że nasze kubki smakowe nam za to podziękują. W rezultacie można liczyć na przeróżne smaki, lokalne produkty i profesjonalną obsługę. Skutkuje to murowanym sukcesem!

Restauracja w Gdańsku potrzebuje pomocy

To już 19 sezon programu. Dzięki temu mnóstwo miejsc na nowo zebrało grupę oddanych fanów jedzenia. Aby osiągnąć zamierzony sukces, trzeba przejść wiele zmian i pójść na niejeden kompromis. Właściciele restauracji Pod Przykryfką zdecydowali się zgłosić do programu i zaczerpnąć rad od doświadczonej osoby. Chociaż wiedzieli, że łatwo nie będzie!

Jak podają źródła, właściciel zainwestował sporą sumę pieniędzy, aby restauracja po rezygnacji poprzednich właścicieli znowu stanęła na nogi. Bez ekipy w kuchni nie ma szans na rozwój, dlatego zatrudnili doświadczonego kucharza, który działam cuda. Niestety nawet to nie pomogło. W dalszym ciągu nie osiągnęli zamierzonego efektu. Do składu dołączyła córka właściciela, która podjęła decyzje o udziału w programie.

Jak restauracja funkcjonuje teraz? Co można tam zjeść?

Z miejsca o nazwie Pod Przykryfką lokal dostał nową nazwę – Cuba Banana. Nocną porą działa jako Klub Noce i Dnie. Karta dań proponuje kubańsko-polską kuchnię, co zachęci największych smakoszy. W ofercie dostępne są również desery jak i koktail bar. Jeżeli macie zaplanowaną imprezę okolicznościową, jest to miejsce organizujące takie wydarzenia. Znajdziecie ich na ulicy Słowackiego 19.

Godziny otwarcia oraz emisja odcinka

Godziny otwarcia:
poniedziałek-czwartek oraz niedziela: od 14:00 do 22:00

piątek-sobota: od 14:00 do 01:00

Odcinek zostanie wyemitowany 16 maja w stacji TVN o godzinie 21:30. Poniżej możecie sprawdzić co według Magdy Gessler jest idealnym menu na śniadanie, obiad i kolację.

zdjecia: źródło cubabanana.pl

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.