Wielka wpadka po meczu Polaków. Kibic z Australii powiedział to w TVN na żywo [WIDEO]

wielka wpadka w telewizji

Wielka wpadka po meczu Polaków. Kibic z Australii powiedział to w TVN na żywo, w dodatku po polsku! Nieprawdopodobne wideo bardzo szybko stało się hitem w sieci. Materiał odtworzono już blisko 300 tysięcy razy. Reporter był zaskoczony, padły mocne słowa. Co takiego mówił Australijczyk w wywiadzie po meczu? Zobaczcie sami!

Wielka wpadka po meczu Polaków. Kibic z Australii powiedział to w TVN na żywo, mówił po polsku! [WIDEO]

W ostatnich dniach tematem medialnym numer jeden bez wątpienia jest mundial w Katarze. Dobre nastroje panują między innymi w Polsce, która do tej pory nie tylko nie przegrała, ale też nie straciła jeszcze żadnej bramki. Przed ostatnią serią gier w grupie, biało-czerwoni mają pierwsze miejsce, wszystko w swoich rękach i mecz z Argentyną w zanadrzu. Takiej sytuacji na mundialach z udziałem reprezentacji Polski nie było już dawno. Awans do fazy pucharowej jest naprawdę bliski, jednak nadal możemy odpaść z rozgrywek już w pierwszej fazie turnieju. Stanie się tak, gdy przegramy z Argentyną, a w meczu Meksyku z Arabią Saudyjską padnie niekorzystny wynik z polskiego punktu widzenia.

Niezłe nastroje udzielają się kibicom. Sieć obiegł niesamowity wywiad z Australijczykiem, który na żywo wyemitowała stacja TVN24. Co ciekawe, mieszkaniec Australii mówił po polsku. Nie miał świadomości, że wszystko nadawane jest właśnie na żywo – użył dość niewybrednych słów. Wyjaśnił także to, dlaczego potrafi mówić w naszym języku. Materiał jest istnym hitem, na samym Twitterze zobaczyło go już prawie 300 tysięcy osób. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Ceny w McDonald’s w Katarze zaskakują. Jak wygląda kanapka McArabia? [FOTO]

Polska zagra z Argentyną już w środę. O której godzinie?

Kluczowy mecz dla biało-czerwonych już w środę. Polacy zagrają z Argentyną o awans do fazy pucharowej turnieju. Remis sprawi, że podopieczni Czesława Michniewicza przejdą dalej. Co jednak ciekawe, przy korzystnym wyniku w spotkaniu Meksyku z Arabią Saudyjską, awans możemy uzyskać nawet w przypadku… dwubramkowej porażki. Najważniejsze z perspektywy polskiego kibica rozstrzygnięcia poznamy późnym, środowym wieczorem.

źródło: Twitter, TVN24; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.