Wójt Rymania postanowił wypromować miejscowość słynnym „instrybutorem” – zapowiada wiele atrakcji!

Instrybutor w Rymaniu

Wójt Rymania postanowił wypromować miejscowość słynnym „instrybutorem”. Planuje zorganizować nie tylko konkurs strzelecki o puchar wójta, którym będzie złoty „instrybutor”, ale chce również postawić… pomnik. Poznajcie szczegóły!

„Instrybutor” w Rymaniu

Pod koniec lutego na Orlenie w Rymaniu doszło do wydarzeń, o których mówi się do dziś. 37-letnia kobieta w srebrnym BMW zdemolowała stację paliw. Do akcji wkroczyli policjanci, którzy usiłowali zatrzymać kobietę. Początkowo próbowali wybić szybę, jednak później zdecydowali się strzelać. Osoba nagrywająca zdarzenie bała się, że strzały mogą trafić w dystrybutor, jednak omyłkowo lub nie, powiedziała „instrybutor”. Internauci wychwycili to słowo, które do dziś jest szeroko używane w sieci i nie tylko.

Z niewiadomych przyczyn 37 – letnia kobieta kierująca pojazdem marki BMW cofnęła a następnie dodając gazu wjechała z całym impetem na teren sklepu stacji benzynowej. Następnie wycofała i zaczęła uciekać – poinformował Artur Sempruch.

Film oraz szczegóły wydarzeń ze stacji paliw w Rymaniu znajdziecie TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE: STREET VIEW UCHWYCIŁO KRADZIEŻ TORÓW W KROŚNIE?! NIEPOKOJĄCE ODKRYCIE INTERNAUTÓW!

Okazuje się, że wójt Rymania, Mirosław Terlecki postanowił wykorzystać zaistniałe wydarzenia do promocji miejscowości. Słowo „instrybutor”, które pada w filmie podbiło internet i niemalże weszło do mainstreamu. Terlecki w rozmowie z Polsatnews.pl zdradził, że planuje postawić pomnik słynnego „instrybutora”.

W przyszłym tygodniu jestem umówiony na rozmowy w związku z budową pomnika. Najprawdopodobniej będzie to atrapa dystrybutora. Chcemy wykorzystać zainteresowanie naszą miejscowością i zaprosić w nasze okolice turystów – poinformował.

To wciąż nie koniec! Nawiązując do strzelaniny, która miała miejsce na stacji paliw, wójt planuje zorganizować również konkurs strzelecki. Ponadto, wygraną będzie złoty „instrybutor”.

Zorganizujemy turniej strzelecki o puchar wójta dla całego powiatu. Główną nagrodą będzie złoty „instrybutor”. Starosta przyjął do z zadowoleniem jako ciekawą formę promocji. Wszystkich turystów zapraszamy do Rymania. Jesteśmy blisko pięknego Kołobrzegu. U nas można zatankować i pojechać prosto nad morze – powiedział Terlecki.

Myślicie, że to dobry sposób na promowanie regionu?

 

źródło: polsatnews.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.