Street View uchwyciło kradzież torów w Krośnie?! Niepokojące odkrycie internautów

Street View w Krośnie

Google Maps to niesamowite narzędzie, dzięki któremu nie tylko możemy bezproblemowo trafić w wybrane miejsce, ale ogromna ilość opcji zapewnia wyszukanie najbliższej stacji paliw, restauracji i ułatwia przemieszczanie się. Ogromną popularnością cieszy się również opcja Street View, dzięki której możemy wybrać się na wirtualny spacer po dowolnej części świata. Tym razem kontrowersje wzbudziły zdjęcia z Krosna, na których widać bardzo niepokojącą sytuację. Czy doszło do popełnienia przestępstwa? Poznajcie szczegóły!

Street View uchwyciło kradzież torów w Krośnie?!

Wielu internautów regularnie przemierza ulice Polski i nie tylko, w poszukiwaniu zabawnych jak i niepokojących ujęć na Street View. W sieci znajdziemy mnóstwo podejrzanych screenów, jednak w ostatnim czasie coraz głośniej jest o sytuacji, która miała miejsce w Krośnie. Zdjęcia pochodzą z 2012 roku. To właśnie wtedy samochód sfotografował dziwną sytuacje, która dopiero teraz przybrała na popularności.

ZOBACZ TAKŻE: STRASZNY WIDOK W GOOGLE MAPS – INTERNAUCI ZNALEŹLI „TO” W ŚMIETNIKACH! [FOTO]

Na zdjęciach widać, jak cztery osoby przewożą na wózku długi, metalowy i zdaje się, że ciężki element. Na pierwszy rzut oka przedmiot ten przypomina szynę. Co więcej, zdjęcia te wykonano przy ulicach Naftowej i Okulickiego, tuż obok torów. Warto również podkreślić, że niedaleko znajduje się także skup złomu.

Za sprawą aplikacji TikTok sprawa została nagłośniona, a filmik przedstawiający wydarzenia z Krosna wyświetliło ponad 200 tys. osób. Wiele osób stwierdziło, że zdjęcie jest dowodem na popełnienie przestępstwa. W sieci rozpętała się burza.

Myślałem, że widziałem już wszystko, ale oni dosłownie kradną tory kolejowe – skomentował sprawę jeden z internautów.

Jak czytamy na antyradio.pl, przewożony element to być może dwuteownik stalowy, a nie fragment torów. W takim przypadku nie ma mowy o popełnieniu przestępstwa. Co więcej, sytuacja dzieje się w środku dnia, a osoby widoczne na zdjęcia zmierzają właśnie w stronę skupu złomu.

Co myślicie o tej sytuacji?

 

źródło: antyradio.pl, google.com/maps

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.