Znana influencerka przez lata ukrywała to przed swoimi obserwatorami – śledztwo ujawniło prawdę!

influencerka

Szok! Popularna influencerka z Japonii przed lata ukrywała fakt na temat swojej osoby. Spostrzegawczość internautów i śledztwo przeprowadzone przez japońską telewizje sprawiło, że prawda wyszła na jaw. Będziecie w szoku!

Znana influencerka przez lata ukrywała prawdę przed swoimi obserwatorami

Japońska influencerka, znana pod nazwą azusagakuyuki zgromadziła sobie pokaźne grono obserwatorów. Kilkanaście tysięcy internautów śledziło losy rudowłosej kobiety, która zamieszczała w sieci posty związane z motoryzacją. Na jej profilach znajdziemy wiele fotografii z podróży w malownicze miejsca.

Jakiś czas temu internauci zwrócili uwagę na nienaturalny wygląd influencerki. Zaczęli więc bacznie przyglądać się wszystkim zdjęciom i zwracali szczególną uwagę na nowo dodane posty. W akcję zaangażowała się również japońska telewizja, która postanowiła wszcząć śledztwo.

ZOBACZ TAKŻE: SKANDALICZNA WPADKA PODCZAS ZDALNEGO NAUCZANIA – UCZNIOWIE ZOBACZYLI… [WIDEO]

Zwrócono uwagę, że na niektórych fotografiach postura kobiety wygląda na nienaturalnie męską. Co więcej, na jednym ze zdjęć zauważono, że kobieta posiada niezwykle owłosione ręce, które również przypominają męskie. Kropką nad i okazało się zdjęcie motocykla, w którego lusterku odbił się wizerunek osoby robiącej zdjęcie. Szybko wyszło na jaw, że za azusagakuyuki podszywał się 50-letni mężczyzna!

Jak sam przyznał, wszystkie zdjęcia przerabiał w specjalnym programie.

Ludzie są bardziej zainteresowani zobaczeniem młodej, pięknej kobiety niż starego wujka – przyznał mężczyzna.

 

Historia z Japonii jest jedną z wielu, która udowadnia, że nie wszystko co znajdziemy z internecie jest prawdą.

źródło: twitter.com, polsatnews.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.