Szalona akcja na Orlenie w Rymaniu. Zdemolowany sklep, strzały [WIDEO]

szalona akcja na orlenie

Szalona akcja na Orlenie w Rymaniu! Od rana w sieci krąży nagranie, które już teraz w portalach społecznościowych bije rekordy popularności. Chodzi o sytuację ze stacji benzynowej, na której 37-letnia kobieta w BMW postanowiła zdemolować sklep. We wszystkim udział brali policjanci i świadkowie. Ci pierwsi próbowali powstrzymać agresywną kierującą przed doszczętną demolką i dalszą jazdą. Osoby postronne natomiast wszystko nagrywały i dawały rady policjantom. W końcu padły strzały i doszło do pościgu, gdyż 37-latka postanowiła uciec z miejsca zdarzenia. W dalszej części artykułu prezentujemy nagranie z tej sytuacji.

Szalona akcja na Orlenie w Rymaniu! Zdemolowany sklep, strzały, niesamowite nagranie i pościg policji za 37-letnią kobietą

O tym mówi dziś cała Polska! W nocy z soboty 27 lutego na niedzielę 28 lutego, doszło do szalonej akcji na Orlenie w Rymaniu. Obsługa stacji paliw miała poinformować policję o nieracjonalnie zachowującej się kobiecie. Tą okazała się pewna 37-latka, która poruszała się samochodem osobowym marki BMW. Jednakże wszystko co złe, zaczęło się w momencie, gdy na stacji pojawili się właśnie funkcjonariusze.

Właśnie wtedy miało dojść do akcji rodem z filmu. Kobieta nieoczekiwanie wjechała w sklepową witrynę na Orlenie, doszczętnie ją niszcząc. Następnie wycofała i zatrzymała się tuż obok dystrybutorów. Jeden z policjantów próbował wybić szybę pojazdu, padły też strzały. Świadkowie krzyczeli do policjantów, aby ci strzelali w opony pojazdu. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: KTÓRE WOJEWÓDZTWA KOLEJNE DO PRZYWRACANIA OBOSTRZEŃ? WIADOMO GDZIE SYTUACJA JEST NAJGORSZA ORAZ KTÓRE REGIONY MOGĄ PODZIELIĆ LOS WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

W sieci pojawiło się stanowisko Policji. Kobieta okazała się trzeźwa, pobrano jej krew do dalszych badań

Powyższe nagranie pojawiło się między innymi na facebookowym profilu o nazwie „Stoją Stargard”. Dodano tam także stanowisko policji:

Do zdarzenia doszło 27 luty 2021 w nocy na stacji benzynowej Orlen w Rymaniu. Z niewiadomych przyczyn 37 – letnia kobieta kierująca pojazdem marki BMW cofnęła a następnie dodając gazu wjechała z całym impetem na teren sklepu stacji benzynowej. Następnie wycofała i zaczęła uciekać. Na miejscu byli już wcześniej wezwani policjanci, którzy nie zatrzymali kobiety przed jej dziwnym zachowaniem. Kierująca rozpoczęła ucieczkę ale po kilku kilometrach została ujęta i przewieziona do Komendy w Kołobrzegu. Kierująca była trzeźwa, została jej pobrana krew do badań. Świadkowie twierdzą, że kobieta już wcześniej zachowywała się irracjonalnie. – opracowany tekst Artur Sempruch.

źródło: Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.