Mega wpadka Joe Bidena! Syn Donalda Trumpa okrutnie zakpił z upadku prezydenta! [WIDEO]

Joe Bidena

Mega wpadka Joe Bidena odbiła się szerokim echem w mediach. Prezydenta Stanów Zjednoczonych pokonały schody do samolotu Air Force One, a zdjęcia i nagrania w mgnieniu oka obiegły sieć. O komentarz pokusił się syn Donalda Trumpa, publikując filmik, na którym możemy zobaczyć również jego ojca…

Joe Biden, od kiedy objął stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych ma bardzo napięty grafik. W piątek, 19 marca Biden udał się do Atlanty, gdzie doszło do tragicznej strzelaniny. Zginęło osiem osób w trzech salonach masażu. Ofiarami były głównie azjatyckie kobiety. Joe Biden spotkał się w Atlancie z przedstawicielami Amerykanów azjatyckiego pochodzenia.

Zobacz również: Anthony Loffredo chce być kosmitą! Nie ma uszu ani nosa, a to dopiero początek jego szokującej metamorfozy!

Mega wpadka Joe Bidena!

Niemniej jednak już na początku swojej podróży prezydent USA zaliczył wpadkę, potykając się na schodach Air Force One. Filmik w mgnieniu oka odbił się szerokim echem w sieci. Biden pokonując połowę stopni, potknął się trzykrotnie, po czym upadł na kolana. Ta wpadka nie uszła uwadze Trumpa Juniora.

Syn Donalda Trumpa zakpił z upadku amerykańskiego prezydenta!

Trump Junior na Twitterze opublikował filmik z upadku Joe Bidena i nie da się ukryć, że zadrwił z 78-letniego prezydenta. Na nagraniu możemy zobaczyć, że przyczyną upadku Bidena nie był silny wiatr, jak tłumaczyli niektórzy, ale uderzenie w głowę piłką golfową przez Donalda Trumpa. Trump Junior podsumował nagranie krótkim komentarzem:

Ludzie, to nie był wiatr

Nieco później na profilu Trumpa Juniora pojawił się kolejny wpis, w którym tym razem zarzucił, że Joe Biden ma nie tylko problemy neurologiczne, ale również dopadła go już demencja.

Naprawdę nie mogę się doczekać, aż wszyscy tele-lekarze, którzy zaatakowali Trumpa, pojawią się w telewizji i będą dyskutować o tym, że utrata równowagi przez Bidena i ciągła utrata toku myślenia jest poważnym objawem niedoboru neurologicznego i demencji … ponieważ tak jest.

W sprawie upadku prezydenta głos zabrała również zastępczyni rzecznika prasowego Białego Domu:

Joe Biden czuje się dobrze i radzi sobie po upadku. To nic innego jak zwykłe potknięcie się na schodach-powiedziała Karine Jean-Pierre zastępczyni rzecznika prasowego prezydenta USA.

Źródło: Twitter, Rmf.Fm