Skład reprezentacji Polski na mecz z Arabią Saudyjską! Michniewicz zaskoczył

filar reprezentacji polski

Skład reprezentacji Polski na mecz z Arabią Saudyjską już znany! Selekcjoner naszej drużyny narodowej – Czesław Michniewicz – zaskoczył. Wygląda na to, że zagramy bardziej ofensywnie niż w pojedynku z Meksykiem. W składzie na Arabię Saudyjską znalazło się dwóch napastników. Oznacza to, że Robert Lewandowski nie będzie osamotniony pod bramką rywali. Kto wybiegnie obok niego w podstawowej „jedenastce”? Szczegóły poniżej!

Skład reprezentacji Polski na mecz z Arabią Saudyjską! Selekcjoner Czesław Michniewicz zaskoczył, zagramy ofensywnie?

Jest skład reprezentacji Polski na mecz z Arabią Saudyjską! Po pierwszym meczu biało-czerwonych na mundialu, można było odczuwać pewien niedosyt. Wszystko przez bezbarwną grę, ale też rzut karny, którego na gola nie zdołał zamienić Robert Lewandowski. Nasi dzisiejsi rywale pokazali się natomiast ze znakomitej strony, pokonując faworyzowaną Argentynę 2:1. To sprawiło, że właśnie Arabia Saudyjska w oczach wielu kibiców jest dziś faworytem w meczu z Polakami.

W jakim składzie podopieczni Czesława Michniewicza wyjdą na sobotnie starcie? Okazuje się, że tym razem zestawienie jest bardziej ofensywne i zagramy z dwoma napastnikami. U boku Roberta Lewandowskiego wystąpi Arkadiusz Milik. W środku pola zobaczymy natomiast Krystiana Bielika, który dał niezłą zmianę w meczu z Meksykiem. Cały skład prezentuje się w sposób następujący:

Szczęsny – Cash, Kiwior, Glik, Bereszyński – Zieliński, Krychowiak, Bielik, Frankowski – Milik, Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE: Ceny w McDonald’s w Katarze zaskakują. Jak wygląda kanapka McArabia? [FOTO]

Skład Arabii Saudyjskiej. Są zmiany spowodowane kontuzjami

W sieci zaprezentowano tez oficjalny meczowy skład Arabii Saudyjskiej. Doszło tam do kilku zmian spowodowanych kontuzjami odniesionymi przez tamtejszych zawodników w meczu z Argentyną. Zestawienie na mecz z Polakami wygląda następująco:

Mecz Polska – Arabia Saudyjska już od godziny 14:00. Transmisja w Telewizji Polskiej.

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.