Odrażające nagranie z mundialu. Ronaldo wyjął to ze spodenek i zjadł [WIDEO]

odrażające nagranie z mundialu

Odrażające nagranie z mundialu. Cristiano Ronaldo wyjął to ze spodenek i zjadł! Sieć obiegło zaskakujące nagranie. Wszystko uchwycono podczas pierwszego meczu reprezentacji Portugalii podczas trwających w Katarze Mistrzostw Świata. Internauci już teraz porównują zachowanie portugalskiego gwiazdora do tego, co niegdyś na ławce trenerskiej wyprawiał selekcjoner reprezentacji Niemiec – Joachim Loew. Wideo znajdziecie w dalszej części tekstu.

Odrażające nagranie z mundialu. Ronaldo wyjął to ze spodenek i zjadł. Jest nagranie! [WIDEO]

Mundial w Katarze rozkręcił się na dobre. Przed nami decydujące grupowe rozstrzygnięcia. Jak się jednak okazuje, interesujące rzeczy dzieją się także poza błyskiem fleszy. Bardzo dużo w mówi się między innymi o dość niecodziennym zachowaniu Cristiano Ronaldo podczas meczu Portugalii z Ghaną. Zespół gwiazdora grającego w przeszłości choćby w Realu Madryt wygrał. Oglądający transmisję w telewizji mogli jednak przeoczyć dość niecodzienne zachowanie legendy portugalskiej piłki. W pewnym momencie spotkania, Ronaldo sięgnął rękami do swoich spodenek, coś z nich wygrzebał i jak gdyby nigdy nic… zjadł to.

W sieci pojawiły się nagrania z tego incydentu. Wszystko można zobaczyć na poniższym materiale:

ZOBACZ TAKŻE: Wielka wpadka po meczu Polaków. Kibic z Australii powiedział to w TVN na żywo [WIDEO]

Internauci bezlitośni – zachowanie Ronaldo porównują do tego, z czego zasłynął swego czasu trener reprezentacji Niemiec, Joachim Loew

Nagranie wywołało w sieci wielkie poruszenie. Dla wielu osób okazało się niesmaczne. Jak łatwo się domyślić, nie zabrakło porównań do byłego selekcjonera reprezentacji Niemiec – Joachima Loewa. Tak także zasłynął z podobnych zachowań, o czym głośno było choćby podczas zeszłorocznych Mistrzostw Europy.

W sieci pojawiły się również przypuszczenia, co takiego rzeczywiście Ronaldo wyciągnął ze spodenek, a następnie zjadł. Kilka źródeł podaje, że rozwiązaniem zagadki jest po prostu… guma do żucia. Rzekomo miała być ukryta w wewnętrznej kieszonce w spodenkach. Ale czy takie wyjaśnienie wszystkich przekonuje? Jak sądzicie, co na powyższym nagraniu zjadł portugalski gwiazdor?

źródło: Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.