Morderstwo w Borowcach – nowe fakty w sprawie! Policja apeluje, aby nie wchodzić na tereny leśne!

to stało się z jackiem jaworkiem

Morderstwo w Borowcach to w ostatnim czasie jeden z najgłośniejszych tematów w naszym kraju. Nie milkną kolejne informacje dotyczące sprawy, jednak odpowiedzialnego za mord 52-latka wciąż nie udało się odnaleźć. Tym razem policja wydała ważny apel i poprosiła, aby przez najbliższy czas nie wchodzić na tereny leśne. Na jakim etapie jest śledztwo? Poznajcie szczegóły!

Morderstwo w Borowcach

Przypomnijmy, że w ubiegły weekend w miejscowości Borowce doszło do ogromnej tragedii. 52-letni Jacek Jaworek brutalnie zamordował swojego 44-letniego brata, jego 44-letnią żonę, a także ich 17-letniego syna. Masakrę przeżył drugi syn pary. 13-latek zdołał schować się przed oprawcą, co uratowało mu życie. Rodzina zmarła w skutek ran postrzałowych.

O sprawie wiadomo również, że Jacek tymczasowo pomieszkiwał u swojego brata. Jednym z prawdopodobnych motywów zbrodni może konflikt dotyczący pieniędzy. Niektóre źródła podają, że może chodzić nawet o ojcowiznę.

ZOBACZ TAKŻE: CZY TO BYŁ MOTYW JACKA JAWORKA? SZOKUJĄCE WIEŚCI!

Niestety do tej pory mordercy nie udało się schwytać, a morderstwo w Borowcach budzi kolejne kontrowersje i obawy. Warto bowiem zauważyć, że od tragicznych wydarzeń minęło już kilka dni, a każda kolejna godzina poszukiwań sprawia, że szanse na odnalezienie Jaworka maleją. Co więcej, w sprawę zaangażował się nawet jasnowidz Krzysztof Jackowski, który podzielił się swoją wizją. Zdradził kilka możliwych scenariuszy, a szczegóły na ich temat poznacie klikając TUTAJ.

Intensywne poszukiwania sprawcy wciąż trwają, a w związku z nimi Policja Śląska opublikowała specjalny komunikat. Skierowany jest on to mieszkańców gminy Dąbrowa Zielona i dotyczy zakazu przebywania na terenach ślenych.

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców gminy Dąbrowa Zielona w powiecie częstochowskim oraz innych osób, aby w godzinach 18.00-6.00 przez kilka kolejnych dni unikali lub całkowicie powstrzymali się od przebywania na terenach leśnych w tej miejscowości. Ma to związek z działaniami służb w zakresie poszukiwań Jacka Jaworka oraz użyciem w tym miejscu specjalistycznego sprzętu – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Miejmy nadzieję, że w najbliższych dniach będziemy świadkami przełomu w sprawie, a śledczym uda się schwytać niebezpiecznego mordercę.

 

źródło: facebook.com, rmf24.pl, polsatnews.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.