Netflix zniknie z niektórych urządzeń? ” Zmiany już niebawem

Netflix zniknie z niektórych urządzeń? Takie informacje pojawiły się w mediach i już niedługo mogą wejść w życie. Dotyczy to między innymi wybranych telewizorów marki Samsung. Może to dotyczyć sporej części osób. Dlaczego podjęto taką decyzję? Chodzi podobno o problem z aktualizacjami. 

Netflix zniknie z niektórych urządzeń?

Ten problem może dotyczyć sporej liczby osób, gdyż Netflix nie będzie już dłużej wspierać niektórych urządzeń marki Samsung. Skąd ta sytuacja? Firmy tłumaczą to problemami z nowymi aktualizacjami. Jednak użytkownicy telewizorów Samsunga po części mogą być spokojni, gdyż zmiany dotyczą tylko niektórych modeli. Dodatkowo, podobny los spotka markę Vizio.

Ma to nastąpić 1 grudnia 2019 roku i przede wszystkim chodzi o starsze modele marki. Netflix tłumaczy swoją decyzję problemami technicznymi. Użytkownicy, którym Netflix przestanie działać powinni być poinformowani o tym wcześniej. Jeżeli jednak nie dostaniecie takiej informacji wcześniej, a nie jesteście pewni swojej sytuacji, na tej stronie znajdziecie listę wspieranych urządzeń.

ZOBACZ TAKŻE: WATYKAŃSKI NETFLIX – KATOLICKA PLATFORMA FILMOWA

Użytkownicy, którzy nie będą mieli już możliwości oglądania filmów i seriali z bazy Netflixa na telewizorze, niestety do dyspozycji pozostanie im laptop lub smartfon. Chociaż zawsze istnieje wyjście z sytuacji, gdyż można laptopa podłączyć do telewizora i widzieć wszystko na większym ekranie.

Problemy Netflixa

Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że Netflix wprowadził zakaz dzielenia się kontem z innymi osobami. Pomimo świetnych wyników z III kwartału, platforma musiała podjąć pewne kroki. Coraz częściej użytkownicy dzielili się swoimi danymi do konta. Czy To z rodziną czy ze znajomymi. Uznano to za zagrożenie. Więcej na ten temat przeczytacie w tym artykule. Pozwolono na współdzielenie konta, ale podawanie swojego hasła innym to zupełnie inna sytuacja.

 

Przypominamy, że konkurencja dla Netflixa nie śpi. Mowa o HBO GO, Amazon Prime Video czy chociażby pojawienie się niedawno Apple TV.

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.