Związek 8-latki i 13-latka szokuje. W sieci roi się od ich kontrowersyjnych zdjęć!

Związek 8-latki

Związek 8-latki i 13-latka wzbudza ogromne kontrowersje. Młoda, ukraińska modelka cieszy się ogromną popularnością, a jej profil obserwuje ponad pół miliona osób. Co więcej, zdjęcia dziewczynki w pełnym makijażu przestały już szokować, a uwagę zaczęła zwracać jej relacja z 13-letnim Pashą. Publikowane przez parę zdjęcia są niepokojące, a rodzice dzieci nie widzą w tym nic złego.

Związek 8-latki i 13-latka szokuje

Milanie ma 8 lat i jest znaną modelką dziecięcą. Na cieszącym się popularnością profilu dziewczynki znajdziemy mnóstwo zdjęć z profesjonalnych sesji czy wybiegów. Dziewczynka pozuje zwykle w pełnym makijażu, a jej stylizacje nie przypominają tych dla dzieci. Kolejnym zadziwiającym faktem jest jej związek. Mianowicie 8-latka tworzy relację z 13-letnim Pashą, znanym blogerem i influencerem. Ich niezwykle odważne zdjęcia oburzają internautów. Na profilach dzieci znajdziemy fotografie, kiedy się przytulają, całują i pozują w czułych objęciach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @pasha.pai.likee

ZOBACZ TAKŻE: 14-LATKA PO RAZ DRUGI ZOSTANIE MAMĄ! OJCEM JEST 30-LETNI MĘŻCZYZNA

Oburzeni internauci postanowili nagłośnić sprawę. Ponadto, Mykoła Kułeba, rzecznik praw dziecka zgłosił sprawę na policję argumentując, że zachowanie dzieci jest niedopuszczalne. Skutki publikacji tego typu zdjęć mogą być katastrofalne i prowadzić do licznych patologii. Głos w sprawie zabrali również rodzice Milanie i Pashy. Okazuje się, że wyrażają oni zgodę na działalność internetową dzieci. Ponadto mama dziewczynki w jednym z wywiadów powiedziała, że to ich dzieci i prosi, aby się „nie wtrącać”. Zaskakujące, że kobieta nie bierze pod uwagę skutków jej działalności w sieci, a przede wszystkim relacji ze starszym o 5 lat chłopcem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @pasha.pai.likee

Policja skrupulatnie prześledziła aktywność 8-latki i 13-latka w mediach społecznościowych. Służby stwierdziły, że publikując tego typu zdjęcia sprawa nie jest już jedynie prywatnym życiem dzieci. W związku z tym zdecydowano się na przesłuchanie matki dziewczynki. Policja zarzuciła jej przygotowywanie i rozpowszechnianie pornografii dziecięcej.

źródło: instagram.com, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.