14-latka po raz drugi zostanie mamą! Ojcem jest 30-letni mężczyzna

14-latka po raz drugi

14-latka po raz drugi zostanie mamą! Zaledwie rok temu media na całym świecie informowały o 13-letniej Darii, która została mamą. Okazuje się, że dziewczynka ponownie zaszła w ciąże i jak sama poinformowała, ojcem jest jej 30-letni kolega.

14-latka po raz drugi zostanie mamą!

Daria Sudnisznikowa to 14-letnia mieszkanka Syberii, która w ubiegłym roku zdobyła popularność dzięki medialnej ciąży. Dziewczynka wielokrotnie pojawiała się w telewizji wraz ze swoim 10-letnim kolegą Iwanem. Świeżo upieczona mama zapewniała, że to właśnie Iwan jest ojcem jej dziecka. Po czasie Daria przyznała się, że została zgwałcona przez Stepana – ucznia liceum. Co więcej, potwierdziły to badania DNA. O historii dziewczynki informowały media na całym świecie, a jej popularność w mediach społecznościowych stale rośnie.

W ostatnich dniach Daria za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że znowu jest w ciąży. 14-latka po raz drugi zostanie mamą. Tym jednak razem wyznała, że ojcem dziecka jest 30-letni kolega.

ZOBACZ TAKŻE: DWIE KOBIETY W JEDNEJ CIĄŻY – PIERWSZY PRZYPADEK NA ŚWIECIE

Okazuje się, ze sytuacja życiowa Darii jest naprawdę trudna. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wyznała, że jest jedyną osobą w rodzinie, która zarabia pieniądze, a ponadto zajmuje się dzieckiem.

Gdybyście tylko wiedzieli, co naprawdę dzieje się w moim życiu… Jestem okropnie zmęczona, ponieważ w rodzinie tylko ja zarabiam. Do tego cały czas siedzę z Emi. Wszyscy uwielbiają oceniać kogoś, nawet nie wiedząc, co się z tym człowiekiem dzieje – napisała na Instagramie 14-latka.

W jednym z wpisów Daria opowiedziała również, jak się czuła, gdy na świat przyszła jej córeczka:

W moich oczach wszystko było czarne, gdy położono mi dziecko na brzuchu. A potem zemdlałam. To trwało około 3 godzin, ocknęłam się po podstawieniu mi pod nos soli trzeźwiących. Zabrali mnie do mojej sali, nie mogłam ustać, w głowie wciąż mi się kręciło. Chciało mi się pić, ale bałam się, że zwymiotuję. Potem poszłam spać. Dla tego szczęścia, jakim jest dziecko, warto było znosić cały ten ból.

źródło: instagram.com, wiadomosci.radiozet.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.