Żona Murańskiego zawalczy na FAME MMA?! Pojawiają się przecieki

żona murańskiego

Żona Murańskiego zawalczy na FAME MMA?! W sieci pojawiły się interesujące przecieki. Wszystko za sprawą znamiennego wpisu Jacka Murańskiego w mediach społecznościowych. Temat błyskawicznie podłapały media. Znając jednak oczekiwania publiki FAME MMA oraz odwagę rodziny Murańskich, można rzeczywiście przypuszczać, że coś jest na rzeczy. Z kim mogłaby wejść do oktagonu Joanna Godlewska-Murańska?

Żona Murańskiego zawalczy w FAME MMA?! Pojawiają się przecieki, znamienny wpis Jacka Murańskiego w mediach społecznościowych

Wiele wskazuje na to, że rodzina FAME MMA niebawem powiększy się o kolejna członka z rodu Murańskich. Po Mateuszu Murańskim i Jacku Murańskim, do klatki MMA w niedługim czasie może wejść żona tego drugiego – Joanna Godlewska-Murańska.

Rodzina Murańskich stała się w ostatnim czasie jedną z najbardziej rozpoznawalnych, a duża w tym zasługa federacji FAME MMA. Jako pierwszy na freakowej gali MMA zaprezentował się Mateusz Murański, który mierzył się ze skonfliktowanym Arkadiuszem Tańculą. Ich starcie było niebywale emocjonujące i wyrównane, ale po wygraną ostatecznie sięgnął Tańcula. Kontrowersje wokół werdyktu sprawiły jednak, że jeszcze przed końcem roku – na gali organizowanej w listopadzie – miało dojść do rewanżowej walki obu panów.

Wszystko wskazywało na to, że właśnie tak się stanie. Jednakże, dosłownie w ostatniej chwili, poważnej kontuzji doznał Mateusz Murański. Jego miejsce w walce z Tańculą zajął Jacek Murański, ojciec Mateusza. Teraz wiele wskazuje na to, że czas na Joannę Godlewską-Murańską.

ZOBACZ TAKŻE: PROSTY I SKUTECZNY SPOSÓB NA PARUJĄCE SZYBY W AUCIE. JAK SOBIE Z TYM PORADZIĆ? TO ŁATWIEJSZE NIŻ MYŚLISZ!

Z kim zawalczy Joanna Godlewska-Murańska w FAME MMA?

Wpis Jacka Murańskiego w jego mediach społecznościowych odbił się szerokim echem. Opublikował on tam zdjęcie żony na tle bannerów federacji. W opisie oznajmił natomiast, że szczegóły poznamy już wkrótce. Podkreślił, że wieści pochodzą od źródła – po czym wymienił tam wszystkich włodarzy popularnej federacji FAME MMA.

Fani momentalnie zaczęli zastanawiać się, z kim ewentualnie może zmierzyć się Joanna Godlewska-Murańska na gali FAME MMA. W kontekście walki, wiele osób podejrzewa, że jej rywalką mogłaby zostać Marta Linkiewicz lub Kamila Wybrańczyk.

źródło: YouTube, Instagram, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.