Mężczyzna wstał z wózka inwalidzkiego na konferencji wiceministra Mejzy! [WIDEO]

Uzdrowienie na konferencji

W środę 8 grudnia odbyła się konferencja prasowa wiceministra Łukasza Mejzy, na której odniósł się do głośnej afery związanej z jego działalnością medyczną. Politykowi towarzyszył Tomasz Guzowski, który miał zostać wyleczony metodami finansowanymi przez biznes Mejzy. Na nagraniach z konferencji widać, że mężczyzna porusza się na wózku inwalidzkim. W pewnym momencie wstał z wózka o własnych siłach.

Konferencja prasowa wiceministra Mejzy

W ostatnich dniach do mediów nieprzerwanie docierają kolejne wiadomości związane z działalnością medyczną wiceministra Łukasza Mejzy. Przypomnijmy, że sprawę nagłośnił serwis wp.pl, który poinformował, iż polityk w przeszłości założył działalność medyczną specjalizującą się w leczeniu chorób trudnowyleczalnych lub nieuleczalnych, m.in. Parkinsona, Alzheimera czy różnego rodzaju nowotworów. Kontrowersje budzi fakt, że placówka miała wykorzystywać metody leczenia powszechnie uznawane za niebezpieczne lub niesprawdzone. Oliwy do ognia dodaje fakt, że leczenie było niezwykle kosztowne.

W środę, 8 grudnia odbyła się konferencja prasowa, na której Łukasz Mejza odniósł się do wszystkich wydarzeń. Co ciekawe, nie pozwolił dziennikarzom na zadawanie pytań.

Mamy do czynienia przez ostatnie dni z największym atakiem politycznym po 1989 roku. Atakiem na Zjednoczoną Prawicę i atakiem na większość rządową. Atakiem bezpardonowym i bez precedensu. Atakiem, w którym przekroczono wszystkie możliwe granice, aby obalić rząd. Atakiem, w którym manipulując faktami, do walki politycznej wykorzystuje się chore, niewinne osoby i ich rodziny. Atak ten jest wymierzony we mnie, ale jego celem jest obalenie większości rządowej – powiedział na konferencji prasowej wiceminister Mejza.

ZOBACZ TAKŻE: NOWE OBOSTRZENIA NA ŚWIĘTA

Mężczyzna wstał z wózka inwalidzkiego

Na konferencji wziął udział również Tomasz Guzowski, który porusza się na wózku inwalidzkim. Podczas wystąpienia poinformował, że został wyleczony metodą finansowaną przez działalność wiceministra Łukasza Mejzy. W pewnym momencie wstał z wózka i zaprezentował swoją sprawność. Fragment konferencji prasowej, podczas której mężczyzna o własnych siłach wstał z wózka inwalidzkiego zobaczycie poniżej:

Powyższe nagranie jak i cała konferencja prasowa wzbudziła ogrom kontrowersji, a internauci nie szczędzili słów krytyki.

Co myślicie o całej sprawie?

 

źródło: twitter.com,radiozet.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.