Człowiek „kosmita” ponownie szokuje – wyciął sobie… dziurę w brodzie! [WIDEO]

Anthony Loffredo

Anthony Loffredo, nazywany również człowiekiem „kosmitą” zdecydował się na kolejny kontrowersyjny zabieg, który diametralnie zmienił jego wizerunek. Zdaje się, że kreatywność mężczyzny nie zna granic, a na efekt końcowy metamorfozy będziemy musieli jeszcze sporo poczekać. Anthony zakomunikował bowiem, że jest dopiero w 36% całej przemiany. 

Człowiek „kosmita”

Anthony Loffredo działa w sieci pod pseudonimem „The black alien project”. To właśnie dzięki mediom społecznościowym stał się popularny na całym świecie, a masa internautów z zapartym tchem śledzi jego wielką metamorfozę. Niewątpliwie nietypowy wygląd rozbudza ciekawość widzów, którzy niecierpliwią się, na jaki kolejny zabieg zdecyduje się mężczyzna. Zainteresowanie jego osobą stale rośnie, a na ten moment jego przemianę śledzi blisko 700 tys. osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez BŁλ₡ƙ λŁłE₦ PƦØJE₡₸ EVØŁU₸łØ₦🚷 (@the_black_alien_project)

Człowiek „kosmita” regularnie przechodzi operacje i zabiegi. Niemalże całe jego ciało pokryte jest tatuażami. Ponadto pod jego skórą znajduje się masa implantów, które zniekształcają jego ciało. Trudno nie wspomnieć również o licznych amputacjach i modyfikacjach. Anthony odciął sobie uszy, nos, a także dwa palce u dłoni. Rozciął również swoje usta, a zęby spiłował w szpic. Skrupulatnie pracuje również nad swoją sylwetką, którą udoskonala regularnymi treningami. Jak sam twierdzi, jego metamorfoza, a w zasadzie projekt stania się kosmitą, wykonany jest dopiero w 36%.

ZOBACZ TAKŻE: ZDJĘCIA ODCIĘTYCH PALCÓW CZŁOWIEKA „KOSMITY”

Kolejna metamorfoza

To jednak wciąż nie koniec. Mężczyzna opublikował na swoim Instagramie kolejne przerażające nagranie, na którym ukazuje swoją przerażającą metamorfozę. Tym razem Anthony postanowił wyciąć w swojej brodzie dziurę, czyli zrobić tzw. tunel. Żeby tego było mało, umieścił tam przezroczysty rozpychacz, przez który prześwitują zęby.

Zobaczcie sami!

Mężczyzna poinformował w opublikowanym poście, że w tym momencie jego metamorfoza wykonana jest w 36%. Aż strach pomyśleć, co będzie dalej!

Jak oceniacie wizernek Anyhony’ego?

 

 

źródło: instagram.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.