Sposób na zaparowane szyby w aucie. Jak sobie z tym szybko poradzić?

sposób na zaparowane szyby w aucie

Sposób na zaparowane szyby w aucie – to hasło, które w internetowych wyszukiwarkach bardzo popularne staje się zwłaszcza zimą. Nieustannie, uciążliwie parujące szyby, to problem, z którym kierowcy zimą zmagają się nie od dziś. Wokół zjawiska parowania szyb pojawiło się już wiele mitów. Internauci chętnie dzielą się sposobami na to, aby jak najskuteczniej i możliwie jak najprędzej poradzić sobie z kłopotliwą sprawą. Która z metod jest jednak najlepsza? Okazuje się, że jest jeden naprawdę interesujący i prosty trick, który pomoże rozwiązać odwieczny problem!

Sposób na zaparowane szyby w aucie. Jak sobie z tym szybko poradzić?

Zaparowane szyby w aucie to zmora wielu kierowców. Problem najczęściej pojawia się zimą, kiedy temperatury na zewnątrz spadają bardzo nisko. Przez lata pojawiało się wiele teorii, które miały pomóc z uporczywym problemem. Na rynku dostępne są nawet specjalne środki, które mają zapobiegać powstawaniu pary na szybach. W istocie jednak, nie zbierają one zbyt pochlebnych recenzji (kierowcy skarżą się, iż zatłuszczają one szyby). W jakimś stopniu bywają jednak skuteczne.

Okazuje się, że interesujących sposobów na walkę z parą w aucie jest więcej. Niektóre z nich dają piorunujący efekt, a wszystko przy naprawdę niewielkim nakładzie sił i finansów. Warto zwrócić uwagę na zbierający niezłe opinie domowy sposób. Potrzebny będzie jedynie… tak zwany „oddychający” woreczek lub skarpetka, oraz silikonowy żwirek dla kota.

ZOBACZ TAKŻE: GIGANTYCZNY PAJĄK WIELKOŚCI KOTA WTARGNĄŁ DO MIESZKANIA! POTĘŻNY OKAZ MOŻE WYKAZYWAĆ AGRESYWNE ZACHOWANIA. NAGRANIE HITEM INTERNETU [WIDEO]

Skarpeta i silikonowy żwirek dla kota – sposób, który chwali wielu kierowców

Bardzo łatwy, a przy okazji skuteczny sposób na walkę z zaparowanymi szybami, przytacza portal o2.pl. Jak się okazuje, wystarczą nam podstawowe i łatwo dostępne rzeczy – silikonowy żwirek dla kota oraz skarpetka (lub „oddychający” woreczek).

Cała tajemnica tkwi w tym, że żwirek dla kota bardzo dobrze pochłania wilgoć oraz zapachy. Wystarczy wsypać go do skarpety/woreczka, zawiązać tak, aby nie wydostawał się na zewnątrz i umieścić w pojeździe. Efekt powinniśmy dostrzec dość szybko.

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.