Znana tarocistka przewidziała przyszłość Putina – opowiedziała, jak umrze prezydent Rosji!

Tarocistka Anna Kempisty

Znana tarocistka Anna Kempisty opowiedziała o przyszłości, którą wyczytała z kart. Skupiła się na toczącej się wojnie, a także dalszych losach Władimira Putina. Kobieta przewidziała nie tylko śmierć przywódcy Rosji, ale również jej sposób. 

Tarocistka Anna Kempisty

Anna Kempisty jest znaną i cenioną wróżką oraz tarocistką. Kobieta regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami oraz wizjami przyszłości, o których otwarcie pisze w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie Anna zdecydowała się skupić na sytuacji na Ukrainie, a także samym prezydencie Federacji Rosyjskiej – Władimirze Putinie.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE DONIESIENIA Z POLA WALKI. ROSJANIE ROBIĄ TO Z CIAŁAMI ZMARŁYCH ŻOŁNIERZY

Przyszłość Putina

Jak zdradziła tarocistka, Polacy mogą czuć się bezpiecznie, bowiem Rosja nie zaatakuje naszego kraju. Z opublikowanego na TikToku nagrania dowiadujemy się również, że zdaniem Anny Ukraina wygra wojnę.

„Putin nie zaatakuje Polski. Mamy bardzo bezpieczne karty i sprawdziłam to na samym początku, zanim ta wojna jeszcze wybuchła. Ukraina wygra tę wojnę, ale będą pewne mankamenty w tym zwycięstwie” – słyszymy na filmie.

Ponadto na TikToku wróżki znajdziemy kolejne nagranie, które tym razem skupiło się na śmierci Putina. Jak informuje tarocistka, data urodzenia Putina potwierdza, że prezydent Rosji „nie umrze we własnym łóżku”.

„Putin nie umrze we własnym łóżku. Analizowałam jego datę urodzenia i ta data właśnie to potwierdza. Do tego karty pokazują, że też pozbawi się jakiejś posiadłości, którą ktoś wysadzi w powietrze” – zapowiedziała Anna.

Warto zauważyć, że tarocistka nie jest pierwszą osobą, która zapowiedziała koniec Putina. Podobnymi informacjami podzielił się ze światem również wróżbita Glanc, który zapowiedział:

„Widzę Putina kiwającego głową […] Ja go w tej chwili widzę wycieńczonego, zgarbionego, złamanego. Pojawia się liczba 90 i widzę tych rosyjskich żołnierzy poddających się.”

 

@annakempistyWedług mnie w Polsce nie będzie wojny. Mega bezpieczna pancerna karta na to wychodzi♬ dźwięk oryginalny – Anna Kempisty

@annakempistyDużo rzeczy można wyczytać z daty urodzenia

♬ dźwięk oryginalny – Anna Kempisty

źródło: antyradio.pl, zdjęcie – TikTok Anny Kempisty

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.