Znamy rywalkę Linkiewicz na FAME MMA 4!

famemma

O FAME MMA 4 znów głośno! Jeszcze niedawno tutaj opisywaliśmy co czeka nas na kolejnej gali walk znanych osób. Teraz ukazują się nowe oficjalne informacje – znamy rywalkę Marty Linkiewicz! Popularna Linkimaster i jej walka zapewne znów będzie w centrum uwagi!

FAME MMA 4 – kiedy, gdzie, transmisja TV

Kolejna gala walk celebrytów odbędzie się już 22 czerwca. Tym razem starcia znanych osób będzie mogła oglądać częstochowska publiczność – bo to właśnie w Częstochowie powalczy między innymi Marta Linkiewicz. Galę oglądać będzie można po wcześniejszym wykupieniu dostępu. Będzie się to odbywać na zasadach pay-per-view.

Marta Linkiewicz – kto to jest?

Marta Linkiewicz, lub jak to woli – Linkimaster – to internetowa celebrytka. W mediach społecznościowych chwali się swoim imprezowym życiem. Co ciekawe, ma ogromną rzeszę fanów. Linkiewicz na swoim profilu na Instagramie ma bliko 900 tysięcy obserwujących! Wielce prawdopodobne, że liczba ta już po kolejnej gali MMA może sięgnąć miliona. Te liczby mogą zwalić z nóg.

Linkiewicz określana jest (także przez siebie) mianem patoinfluenserki lub patostreamerki. Co to tak właściwie oznacza? Najogólniej rzecz ujmując – zamieszcza ona w Internecie treści wulgarne, przemoc, czasami nawet łamanie prawa. Niestety, takie zachowania przyciągają sporą rzeszę publiki, a bardzo często są to osoby młode. Na poprzedniej gali FAME MMA, Marta Linkiewicz błyskawicznie pokonała inną znaną kobietę – Esmeraldę Godlewską.

View this post on Instagram

🙂 fejm mma skurłysyny

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster) on

Rywalka Linkiewicz na FAME MMA 4

Znamy już rywalkę Linkiewicz! O tym, że Linkimaster wystąpi na kolejnej gali sztuk walki dla znanych osób, mówiło się już od razu po jej poprzednim pojedynku. Dziś wiemy dokładnie. Linkiewicz w Częstochowie powalczy z Lil Masti – czyli bardzo znaną swego czasu youtuberką, mianowicie – SexMasterką. Zasłynęła ona z tego, że na swoim kanale dzieliła się poradami seksualnymi.

linkiewicz sexmasterka

Lil Masti – kto to jest?

Jak wcześniej wspomnieliśmy, Lil Masti – czyli popularna SexMasterka – sławę zdobyła z prowadzenia na kanale YouTube pikantnego poradnika erotycznego. Poza poruszaniem tematów tabu, często podziw budzi jej wygląd. Pod tym względem jest niezwykle kreatywna.

Jest bardzo rozpoznawalna w świecie social media – na swoim profilu w serwisie Instagram obserwuje ją blisko 400 tysięcy użytkowników. To o połowę mniej, niż w przypadku jej przyszłej rywalki z oktagonu.

View this post on Instagram

Oficjalnie ogłaszam, że 22 czerwca walczę na gali FAME MMA 4 @famemmatv 🔥 Dlaczego zdecydowałam się na udział w walce? Obszerną odpowiedź na to pytanie dostaniecie w JUTRZEJSZYM filmie godz. 12:00 na moim kanale YT! 😉 A dziś powiem tylko, że po prostu uwielbiam przygody i nie boję się wyzwań! 💪🏻 Zawalczę bo jestem wojowniczką od urodzenia, całe życie walczę o wartości jakie chcę przekazywać, o łamanie tematów tabu, walczę o siebie i ze sobą, żeby być silna, wytrwała, ambitna i konsekwentnie dążąca do realizacji swoich celów. 🏆 Mój charakter gladiatora znacie bardzo dobrze, ale pytanie czy znacie moją sportową przeszłość? 🥊 Co myślę o gali? 😏 Jak długo, gdzie i z kim trenuję MMA? 🥇Odpowiedzi na te i inne pytania w jutrzejszym filmie, wyczekujcie! ❤️#teamlilmasti

A post shared by lilmasti (@lilmasti) on

źródło zdjęć: Instagram oraz FAME MMA Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.