Fame MMA 4 – kiedy i gdzie? Kto wystąpi?

fame mma 4

Fame MMA okazało się strzałem w dziesiątkę. Tysiące fanów tego rodzaju rozrywki z niecierpliwością wyczekuje informacji o kolejnej gali. Kiedy odbędzie się Fame MMA 4? Gdzie odbędzie się gala? Kto na niej zawalczy?

Data i miejsce

Najważniejszą informacją, która na ten moment jest znana, to miejsce i termin kolejnej gali. Tym razem walki celebrytów w oktagonie będziemy mogli zobaczyć w Częstochowie. Jak się okazuje, nie będzie trzeba na nie długo czekać. Zmagania odbędą się już 22 czerwca!

Karta walk Fame MMA 4

Choć do gali coraz mniej czasu, karta walk stoi jeszcze pod dużym znakiem zapytania. Mimo to poznaliśmy już kilka postaci, które 22 czerwca w Częstochowie wejdą do oktagonu. Kilka z walk zapowiada się naprawdę elektryzująco!

Co ciekawe, przed oficjalnym ogłoszeniem walk, parę osób osobiście wyraziło chęć walk na Fame MMA 4. Należą do nich między innymi Kasjusz czy Esmeralda Godlewska. Ta druga ma coś do udowodnienia, bowiem na poprzedniej gali w niezbyt dobrym stylu przegrała z Martą Linkiewicz. Gotowość do walki zgłosił także Wiewiór.

Oni na pewno powalczą na Fame MMA 4!

Organizatorzy popularnej gali ogłosili już dwie walki! Jedną z nich będzie starcie BOXDELA z Kubańczykiem aka Ochroniarz. Zapowiedziano również, że w Częstochowie naprzeciwko siebie stanie dwóch znanych raperów. Tłem tego pojedynku ma być ich wieloletni konflikt.

Najświeższa informacja to jednak zapowiadana rywalizacja między Adrianem „Medusa” Salamonem z popularnym w swym czasie Klaunem z Koszalina, czyli Piotrem „Knaziuu” Knaś. Obaj panowie byli zaangażowani właśnie w głośną sprawę Klauna z Koszalina z 2018 roku. Już wtedy dało się wyczuć, że jest im do siebie „nie po drodze”.

źródło zdjęcia: pomorska.pl oraz se.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.