Znamy ceny Burgera Drwala. Oficjalnie: tak drogo jeszcze nie było

burger drwala 2022

Znamy ceny Burgera Drwala! To już oficjalne – tak drogo jeszcze nie było. Od kilku dni spekulowano na temat tego, ile w tym roku zapłacimy za uwielbianą, sezonową kanapkę z McDonald’s. Niestety, jest najdrożej w historii. Za największy zestaw zapłacimy blisko 40 złotych. Czy potężna podwyżka wpłynie na sprzedaż ulubionego burgera wielu Polaków? Szczegóły cennika poniżej.

Znamy ceny Burgera Drwala. Oficjalnie: tak drogo jeszcze nie było, prawie 40 złotych za zestaw

Już jutro nadchodzi dzień, na który czeka wielu fanów fast-foodów w naszym kraju. 23 listopada w McDonald’s zadebiutuje uwielbiany przez wielu Burger Drwala. Kanapka pojawia się każdego roku w sezonie zimowym. Tak jak w latach poprzednich, tak i tym razem doczekamy się kilku wariantów Drwala – w popularnej sieciówce dostaniemy np. Drwala Klasycznego, Drwala z Żurawiną, Drwala z Kurczakiem, Drwala na Ostro i Podwójnego Drwala. W ostatnim czasie dużo mówiło się też o jego cenie. Spekulowano, że jeżeli nastąpi podwyżka – będzie niewielka. Tak się jednak nie stało. Okazało się bowiem, że podwyżka jest kolosalna. Jak wylicza portal Wiedza Bezużyteczna – „W ciągu roku drwal zdrożał średnio o 45%”.

Jak prezentują się poszczególne ceny Burgera Drwala i wybranych zestawów w tym roku? Całe zestawienie wygląda tak:

• Drwal klasyczny 24.99. W zestawie 30.90. W zestawie powiększonym 33.90
• Drwal z kurczakiem 24.99. W zestawie 30.90. W zestawie powiększonym 33.90
• Drwal z żurawiną 26.40. W zestawie 32.90. W zestawie powiększonym 35.90
• Drwal podwójny 29.90. W zestawie 36.40. W zestawie powiększonym 39.40
• Frytki zakręcone 8.90

ZOBACZ TAKŻE: Obrazki z meczu otwarcia mundialu w Katarze obiegły cały świat. To zrobili miejscowi [WIDEO]

Internauci oburzeni – „Cena jak za burgera z dobrej burgerowni

Drwal jak co roku robi wielkie zamieszanie w mediach społecznościowych. Wiadomość o jego cenie zbulwersowała internautów. Uważają oni, że w takiej kwocie można skusić się na jedzenie z dobrej burgerowni, a nie z sieciówki. Czy zgadzacie się z taką opinią? Zdecydujecie się na kupno Drwala po tak wielkiej podwyżce jego ceny?

źródło: Wiedza Bezużyteczna, Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.