Znaleziono miejsce, w którym przetrzymywano Madeleine McCann?! Szokujące zdjęcia!

Madeleine McCann

Madeleine McCann zaginęła 14 lat temu. Tą sprawą po dziś dzień żyje cały świat. Mimo upływu lat, na jaw wychodzą kolejne niepokojące fakty w sprawie. Tym razem w domu głównego podejrzanego odnaleziono nielegalnie zbudowaną piwnicę, w której mogła być przetrzymywana dziewczynka. Zdjęcia tego miejsca przerażają!

Zaginięcie Madeleine

W 2007 roku, podczas wczasów w Portugalii, w niewyjaśnionych po dziś dzień okolicznościach zaginęła najstarsza córka Kate i Gerry’ego McCann – Madeleine. Rodzice zostawili Madeleine samą w pokoju, podczas gdy sami poszli spotkać się z przyjaciółmi. Regularnie sprawdzali, czy z ich córką jest wszystko w porządku, jednak pewnego razu zastali w pokoju puste łóżeczku i otwarte okno. Dziewczynki nie odnaleziono po dziś dzień.

Zaginięcie Madeleiny to jedna najgłośniejszych spraw ostatnich dekad. Do 2013 roku śledczy sprawdzili 195 tropów, jednak żaden z nich nie przyczynił się do odnalezienia dziewczynki lub jej ciała. Obecnie sprawa skupia się na Christianie Bruecknerze, który jest głównym podejrzanym.


ZOBACZ TAKŻE: PODANO WSPÓŁRZĘDNE GEOGRAFICZNE MOGIŁY MADELEINE!

Przerażające odkrycie związane z przetrzymywaniem Madeleine McCann

Christian Brueckner odsiaduje obecnie karę za zgwałcenie 72-letniej turystki. Warto dodać, że oskarżony jest pedofilem o bogatej kartotece kryminalnej. Ponadto śledczy przypuszczają, że mógł on zabić Madeilene McCann. Niemieccy śledczy wpadli na kolejny trop. Tym razem chodzi o miejsce zamieszkania Christiana. Obecna właścicielka domku letniskowego, w którym niegdyś mieszkał mężczyzna poinformowała służby o przerażającym odkryciu.

Kupiłam od niego działkę w 2016 roku. Gdybym wtedy wiedziała, kim jest, nigdy bym się tu nie wprowadziła. Chciał się tego pozbyć najszybciej, jak to możliwe – powiedziała Sabine, obecna właścicielka domu.

Jak się okazuje, Christian Bruekner mieszkając w domu, wykopał nielegalnie 10-metrowy dół, w którym wybudował dźwiękoszczelną piwnicę. Ponadto jeden ze scenariuszy zakłada, że Madeleine McCann mogła być przetrzymywana lub nawet zabita w tym miejscu. Zdjęcia piwnicy w byłym domu Bruecknera trafiły do sieci.

Śledczy w asyście archeologów oraz psów tropiący zajęli się badaniem znalezionej piwnicy. Na ten moment nie ujawniono żadnych informacji związanych z przebiegiem sprawy.

 

źródło: parenting.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.