Zagadka Madeleine McCann rozwiązana? Przekazano współrzędne mogiły!

Madeleine McCann

Zagadka Madeleine McCann rozwiązana? Okazuje się, że jasnowidz Michael Schneider podzielił się zaskakującymi informacjami na temat zaginionej dziewczynki. Mianowicie wskazał dokładne współrzędne miejsca, w którym rzekomo ma znajdować się ciało Madeleine. 

Zagadka Madeleine McCann rozwiązana?

W 2007 roku doszło do wydarzeń, które po dziś dzień nie zostały rozwiązane. Mowa o tajemniczym zaginięciu Madeleine McCann. To jedna z najgłośniejszych spraw ostatnich dekad. Przypomnijmy, że najstarsza córka małżeństwa Kate i Gerry’ego McCann zaginęła podczas pobytu w Portugalii. Para zostawiła dziewczynkę w pokoju, a następnie poszła spotkać się z przyjaciółmi. Rodzice regularnie zaglądali do pokoju córki, by sprawdzić czy wszystko jest w porządku, jednak po czasie doszło do najgorszego. Zastali otwarte okno w pokoju i puste łóżeczko. Wszczęto śledztwo i rozpoczęto poszukiwania, jednak bezskutecznie.

Istnieje wiele spekulacji dotyczących zaginięcia dziewczynki. W mediach pojawiała się informacja o śmierci dziewczynki i tuszowaniu zbrodni przez jej rodziców. Co więcej, pedofil Raymond Hewlett wyznał przed śmiercią, że dziewczynka może znajdować się w Rosji lub na Ukrainie.

ZOBACZ TAKŻE: TURYŚCI POBILI SIĘ O MIEJSCE PARKINGOWE [WIDEO]

Tym razem głos w sprawie zabrał jasnowidz Michael Schneider, który twierdzi, że wie jak zakończyła się historia zaginionej dziewczynki. Uważa, że zna dokładne współrzędne miejsca, w którym rzekomo ma znajdować się ciało Madeleine McCann. Zdaniem wizjonera ciało dziewczynki ma znajdować się w Portugalii na północny wschód od Lagos. Co ciekawe, miejsce to znajduje się zaledwie kilka kilometrów od hotelu, w którym ostatni raz widziano Madeleine.

Nie podaję takich informacji z łatwością (…), ponieważ jestem bardzo świadomy jaką niesie to za sobą odpowiedzialność – powiedział jasnowidz.

Warto wspomnieć, że Michael Schneider wielokrotnie współpracował z policją i pomagał w wyjaśnieniu tajemniczych spraw. Wizjonerowi udało się kilka razy wskazać dokładne lokalizacje zbrodni lub miejsc, w których spoczywają ciała zaginionych osób. Przykładowo w ubiegłym miesiącu wskazał miejsce, gdzie znajdowała się poszukiwana w Niemczech kobieta. Odnaleziono ją po 36 godzinach od zgłoszenia Schneidera i to w lokalizacji, którą wskazał.

 

źródło: o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.