Zmarła popularna influencerka – poddała się modnemu zabiegowi

Zmarła popularna influencerka

23-letnia Odalis Santos Mena rozpoczęła współpracę z kliniką, która zaproponowała jej zabieg związany z leczeniem nadpotliwości. Zapewniano, że zabieg jest w pełni bezpieczny, jednak źle wykonany okazał się tragiczny w skutkach. Popularna influencerka zmarła.

Zmarła popularna influencerka

Odalis Santos Mena była popularną influencerką i instagramerką. Była inspiracją dla wielu sportowców, a swoją niezwykle wysportowaną figurą przyciągała uwagę. Na samym Instagramie śledziło ją blisko 150 tys. internautów.

ZOBACZ TAKŻE: TRAGICZNE PRZEKŁUCIE BRWI. 15-LATKA ZMARŁA

Kulturystka otrzymała propozycję współpracy z jedną z meksykańskich klinik, znajdującą się w mieście Guadalajara w stanie Jalisco. Odalis Santos Mena zdecydowała się na zabieg o nazwie MiraDry, którego celem jest walka z nadpotliwością pach. Metoda opisywana jest jako bezpieczna, szybka i małoinwazyjna. Polega na dostarczaniu energii elektromagnetycznej w regiony pod pachami, gdzie znajdują się gruczoły potowe. Eksperci informują, że w wielu przypadkach wystarczy jeden zabieg, aby w pełni pozbyć się problemu pocenia się pach.

Odalis Santos Mena ostatecznie zdecydowała się na współpracę i zabieg, jednak w jej przypadku skończył się on tragicznie. Warto dodać, że klinika, do której wybrała się kulturystka zapewniała, że żaden z ich pacjentów nie ucierpiał podczas zabiegu.

Zabieg MiraDry wykonany na Odalis skończył się fatalnie. Popularna influencerka zmarła z powodu zatrzymania akcji serca. Niektóre źródła donoszą, że śmierć mogła być efektem nie tylko samego zabiegu, a połączenia go ze środkami znieczulającymi oraz sterydami, które regularnie przyjmowała 23-latka. Z kolei druga wersja wydarzeń wskazuje na brak profesjonalizmu ze strony osób, które wykonywały zabieg. Jak dowiadujemy się z ofeminin.pl, instagramerka miała przyjąć znieczulenie od osoby, która nie była wykwalifikowanym anestezjologiem. Ponadto sam zabieg miał być wykonany nieprofesjonalnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Odalis Santos Mena (@odalis_sm)

 

źródło: instagram.com, o2.pl, ofeminin.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.