Złamali covidowe zasady – służby upokorzyły ich przed tłumem [WIDEO]

złamali covidowe zasady

Złamali covidowe zasady – służby upokorzyły ich przed tłumem! Jak podaje RMF24.pl, do nieprawdopodobnych scen doszło w Chinach. Osoby oskarżone o łamanie zasad ściśle związanych z pandemią COVID-19, były publicznie prowadzone przez tłum i wyszydzane. Idący w asyście policji skazani, mieli związane ręce oraz tabliczki ze swoim zdjęciem oraz danymi osobowymi. Ta sytuacja wzbudziła zainteresowanie mediów na całym świecie. Wiele osób krytykuje to, co wydarzyło się w Chinach. W sieci krążą zdjęcia oraz nagrania, prezentujące opisywane zajście. Znajdziecie je w dalszej części tekstu.

Złamali covidowe zasady – służby upokorzyły ich przed tłumem. Szokujące sceny w Chinach [WIDEO]

Media na całym świecie rozpisują się o szokujących scenach, jakie ostatnio można było zobaczyć w Chinach. Do sieci wyciekły bowiem zdjęcia i nagrania ukazujące to, w jaki sposób miejscowe służby traktują osoby, które łamią covidowe zasady. Wszystko działo się w mieście Jingxi w regionie Kuangsi 28 grudnia tego roku. O złamanie reguł oskarżono czterech mężczyzn. Portal RMF24.pl, powołując się na chińskie media donosi, że mężczyźni byli prowadzeni ulicą pośród tłumu przez służby. Mieli związane ręce i tabliczki ze swoim zdjęciem oraz danymi osobowymi. Miało to być dla nich upokorzenie, kara, a zarazem przestroga dla innych. Wszystko wyglądało w następujący sposób:

ZOBACZ TAKŻE: JAŚ KAPELA SPOLICZKOWANY NA KONFERENCJI PRIME SHOW MMA, KTÓREJ WŁODARZEM JEST DON KASJO! ZOBACZ NAGRANIE [WIDEO]

Wiadomo czym dokładnie zawinili upokorzeni mężczyźni

Jak czytamy w RMF24.pl, mężczyzn oskarżono o pomoc w przekraczaniu granicy innym osobom. Wszystko przez to, że ze względu na COVID-19, te są niemal zupełnie zamknięte dla ruchu osobowego.

RMF24.pl przytacza jeszcze tekst państwowego dziennika „Guangxi Ribao”:

Ta akcja dyscyplinarna silnie odstraszyła od przestępstw związanych z granicą i dodatkowo zwiększyła powszechną świadomość mas w sprawie przeciwdziałania przemytowi, nielegalnej imigracji i świadomego przestrzegania reguł przeciwepidemicznych.

źródło: Twitter, RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.