Soroko wściekł się na Tyburskiego na konferencji PRIME SHOW MMA [WIDEO]

soroko wściekł się

Soroko wściekł się na Tyburskiego na konferencji PRIME SHOW MMA! Nadal wiele mówi się o wtorkowej konferencji, na której zaprezentowano nową freakową organizację oraz zawodników, którzy wystąpią na pierwszej gali pod szyldem PRIME SHOW. Warto dodać, że włodarzem nowego tworu jest niekwestionowana gwiazda FAME MMA – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. W PRIME SHOW zawalczy między innymi Adam Soroko, który ma rywalizować z popularnym Stiflerem. Na konferencji spiął się jednak z jednym z braci Tyburskich. O co poszło? Materiał wideo znajdziecie w dalszej części tekstu.

Soroko wściekł się na Tyburskiego na konferencji PRIME SHOW MMA [WIDEO]

Choć od pierwszej konferencji PRIME SHOW MMA mija już dwa dni, nadal nie milkną echa dotyczące nowej organizacji freakowych walk MMA. Wydarzenie, które miało miejsce 28 grudnia, przyniosło ogrom emocji. Dowiedzieliśmy się tam między innymi tego, że na pierwszej gali wystąpi popularny ostatnio Adam Soroko. Jego rywalem będzie znany z „Ekipy z Warszawy” Stifler, który zresztą walczył już w FAME MMA. Między zawodnikami nie doszło jednak do żadnych spięć, wręcz przeciwnie – obaj okazali sobie szacunek.

Niespodziewanie jednak doszło do małej utarczki słownej między Adamem Sorko a Pawłem Tyburskim. Ewidentnie widać było, że sytuacja wyprowadziła z równowagi tego pierwszego. Wszystko można zobaczyć na poniższym materiale (uwaga – padają tam słowa wulgarne):

ZOBACZ TAKŻE: JAŚ KAPELA SPOLICZKOWANY NA PIERWSZEJ KONFERENCJI PRIME SHOW MMA! WIELKIE EMOCJE. WIADOMO Z KIM BĘDZIE WALCZYĆ NA GALI, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W LUTYM [WIDEO]

Czy dojdzie do walki Soroko vs Tyburski? Wiele na to wskazuje

Jak widać na powyższym materiale, przez moment zrobiło się naprawdę gorąco. Tyburski zaproponował Soroko walkę, jednak ten już ma rywala na pierwszą galę. Wiele jednak wskazuje na to, że taka rywalizacja w przyszłości jest nieunikniona. Między zawodnikami doszło bowiem do bardzo mocnej, momentami wulgarnej wymiany zdań. Dość powiedzieć, że zarówno jeden, jak i drugi zawodnik, wyrazili wstępną chęć na organizację takiej walki na kolejnych galach.

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.