Jaś Kapela spoliczkowany na konferencji PRIME SHOW MMA! [WIDEO]

jaś kapela spoliczkowany

Jaś Kapela spoliczkowany na konferencji PRIME SHOW MMA! Nadal nie milkną echa głośnego wejścia na rynek nowej organizacji, w której bić ze sobą będą się celebryci. Co jednak najważniejsze, włodarzem federacji została największa gwiazda FAME MMA – Don Kasjo. Wiele wskazuje na to, że przygoda Kasjusza Życińskiego z FAME dobiegła końca. Ponadto, na pierwszej konferencji PRIME można było zobaczyć wielu zawodników z przeszłością we wspomnianej organizacji. Na PRIME zawalczy też znany Jaś Kapela, który na konferencji przyjął konkretny cios w twarz od swojego rywala. Wszystko możecie zobaczyć w dalszej części tekstu.

Jaś Kapela spoliczkowany na konferencji PRIME SHOW MMA! [WIDEO]

Niezwykłe wejście na rynek zaliczyła nowa organizacja freakowych walk MMA – PRIME SHOW MMA. Dość powiedzieć, że jej włodarzem jest Don Kasjo, czyli największa gwiazda… FAME MMA. Na ten moment wiele wskazuje na to, że Kasjusz Życiński zakończył współpracę z dawną organizacją, choć w tym przypadku jeszcze wiele może się zmienić. Niemniej jednak wśród fanów FAME MMA, wczorajsza konferencja wywołała naprawdę wielkie emocje. Warto dodać, że na gali wystąpi wielu zawodników z przeszłością w FAME – mowa choćby o Mateuszu Murańskim, Meduzie, Stiflerze, Ztrolowanym, Ambro i Kruszwilu.

Duży rozgłos medialny zyskała także walka Jasia Kapeli, który większej publice stał się znany głównie przez występ w Hejt Parku na Kanale Sportowym. Kapela, który jest lewicowym aktywistą, w klatce zmierzy się z Ziemowitem Kossakowskim. Jego portal sport.pl przedstawia jako prawicowego dziennikarza „Życia Stolicy”. Już na pierwszej konferencji doszło do rękoczynów, a mocny cios na twarz zainkasował właśnie Jaś Kapela. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: DON KASJO ODCHODZI Z FAME MMA?! JEST WŁODARZEM NOWEJ FEDERACJI, W KTÓREJ WALCZYĆ BĘDĄ SAME GWIAZDY INTERNETU

W walce wieczoru zmierzą się Lord Kruszwil i Kamerzysta. Karta walk PRIME MMA SHOW

Jak już wiadomo, w walce wieczoru PRIME MMA SHOW zmierzą się Lord Kruszwil i mający niedawno problemy z prawem Kamerzysta. W portalu sport.radiozet.pl możemy natomiast zobaczyć następującą kartę walk PRIME MMA SHOW:

Kamerzysta – Lord Kruszwil, Dawid „Ambro” Ambroziak – Adrian Cios, Adrian „Meduza” Salamon – Dawid Narożny, Mateusz „Muran” Murański – TBA, Paweł Tyburski – TBA, Jaś Kapela – Ziemowit Piast Kossakowski, Julia „Queen of the Black” Pelc – Karolina Dumała, Adam Soroko – Damian „Stifler” Zduńczyk, Sebastian, „Ztrolowany” Nowak – Jakub „HeCmAn” Rygiel, Wiola Kotelecka – Klaudia Kamińska.

źródło: YouTube, Radio ZET

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.