Grichka Bogdanoff nie żyje – co było przyczyną śmierci gwiazdora?

Grichka Bogdanoff

W wieku 72 lat zmarł Grichka Bogdanoff. Przykre informacje przekazała mediom rodzina za pośrednictwem agenta. Gwiazdor pożegnał się z życiem dokładnie 28 grudnia w Paryżu, a powodem śmierci było zakażenie koronawirusem. Brat bliźniak Grichka również trafił do szpitala, także z powodu zarażenia się Covid-19. 

Kim był Grichka Bogdanoff?

Grichka Bogdanoff wraz ze swoim bratem bliźniakiem zyskali ogromną sławę dzięki prowadzeniu programu popularnonaukowego pt. „Temps X”. Emisja znanej produkcji miała miejsce w latach 1979-1987. Grichka był ekspertem z zakresu fizyki teoretycznej, natomiast jego brat – Igor Bogdanoff, specjalizował się w dziedzinie matematyki. Nie da się ukryć, że oprócz prowadzonego przez nich programu, rozpoznawalność zawdzięczają zamiłowaniu do operacji plastycznych. Oboje nie stronili od licznych zabiegów, a ich wygląd był szeroko komentowany w mediach.

Grichka i Igor pochodzili z arystokratycznej rodziny Osten-Sacken-Bogdanoff, a ich ojcem był rosyjski malarz. Swego czasu, kiedy prowadzili program „Temps X”, byli uznawani za najprzystojniejszych mężczyzn francuskiej telewizji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SECRET MAG (@secretmagoff)


Ponadto bracia Bogdanoff stali się również bohaterami memów, a internauci regularnie tworzyli i tworzą grafiki z ich wizerunkiem. Motywem przewodnim owych memów jest obarczanie braci praktycznie o wszystko, np. o pandemię koronawirusa czy spadek wartości bitcoina.

ZOBACZ TAKŻE: ZMARŁ ZNANY EGZORCYSTA JAN PĘZIOŁ – JEGO SŁOWA WYPOWIEDZIANE PRZED ŚMIERCIĄ BUDZĄ SKRAJNE EMOCJE

Grichka Bogdanoff nie żyje

Grichka zmarł 28 grudnia w wieku 72 lat. Informację o jego śmierci przekazała mediom rodzina za pośrednictwem agenta gwiazdora. Mężczyzna zmarł z powodu zakażenia koronawirsem. Ponadto, 15 grudnia do szpitala z powodu Covid-19 trafił nie tylko Grochka, ale również jego brat Igor.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że oboje nie byli zaszczepieni na koronawirusa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Amomama_France (@amomama_france)


źródło: rmf24.pl, dziendobry.tvn.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.