Zaskakująca reakcja dziewczynki na błogosławieństwo – nagranie jest hitem w sieci! [WIDEO]

reakcja dziewczynki na błogosławieństwo

Zachowania i reakcje dzieci są trudne do przewidzenia. Wiąże się to z wieloma zabawnymi sytuacjami, a jedną z nich zobaczycie w dalszej części artykułu. Do zaskakujących wydarzeń doszło w jednym z kościołów w Kolumbii, podczas nabożeństwa. Reakcja małej dziewczynki na błogosławieństwo rozbawiła nie tylko księdza, ale również internautów, którzy tłumnie zaczęli udostępniać i komentować nagranie.  Musicie to zobaczyć!

Reakcja dziewczynki na błogosławieństwo

Nagranie z małą dziewczynką w roli głównej podbija sieć. Do wydarzeń doszło w kolumbijskim kościele i sądząc po obecności maseczek na twarzach ludzi, miało to miejsce całkiem niedawno. Być może była to uroczystość I Komunii Św., Chrztu lub innego ważnego sakramentu lub święta.

ZOBACZ TAKŻE: OJCIEC RYDZYK OFERUJE PREZENTY NA PIERWSZĄ KOMUNIĘ – FIGURKA MARYI ZA 299 ZŁ TO DOPIERO POCZĄTEK!

Film zyskał popularność na TikToku i opublikował go amerykański koszykarz Rex Chapman. Na nagraniu widać, jak dziewczynka w pięknej i strojnej sukience stoi prawdopodobnie z mamą przy ołtarzu. Za moment podchodzi do nich ksiądz, który chce, a raczej próbuje pobłogosławić dziecko. W momencie, kiedy kapłan unosi dłoń ku górze, dziewczynka reaguje bardzo instynktownie i… przybija księdzu piątkę! Tego z pewnością nie spodziewał się nikt.

Sytuacja bardzo rozbawiła duchownego, który nie mógł powstrzymać śmiechu i w spokoju dokończyć modlitwy. Co więcej, przez pewien moment zasłonił usta ręką, aby zatuszować swój śmiech. Matka dziewczynki szybko zareagowała i przytrzymała dziecku rękę, aby zabawna sytuacja nie powtórzyła się po raz kolejny. Widać, że ksiądz zupełnie nie spodziewał się „zbicia piątki”, przez co trudno mu było z powagą dokończyć błogosławieństwo. Całe zdarzenie możecie obejrzeć na poniższym wideo:

Zaskakująca reakcja dziewczynki podbiła serca internautów, którzy tłumnie zaczęli udostępniać nagranie dalej. Pod filmem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, like’ów i serduszek.

A jak Wam spodobało się nagranie?

 

źródło: popularne.pl, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.