Ojciec Rydzyk oferuje prezenty na Pierwszą Komunię – figura Maryi za 299 zł to dopiero początek!

ojciec rydzyk radzi

Wielkimi krokami zbliża się okres komunijny. Zapewne wielu zaproszonych gości zastawia się, co wręczyć dziecku z okazji przyjęcia sakramentu. Z pomocą przychodzi Ojciec Rydzyk, który radzi, co warto kupić, jednak ceny zaproponowanych przez niego prezentów zwalają z nóg. Poznajcie szczegóły!

Ojciec Tadeusz Rydzy radzi

Maj jest miesiącem, kiedy w większości parafii odbywa się sakrament Pierwszej Komunii Świętej. Tradycją jest, że zaproszona rodzina i goście wręczają dziecku liczne prezenty. Bardzo często są to pieniądze, rower czy Biblia. Dla tych, którzy nie mogą się zdecydować co kupić, z pomocą przychodzi ojciec Tadeusz Rydzyk. Warto podkreślić, że duchowny jest właścicielem licznych sklepów, m.in. internetowej Księgarni Katolickiej Lux Veritatis. Na oficjalnej stronie znajdziemy m.in. kategorię „I Komunia Święta”, a w niej dział „Pamiątki”. Między Bibliami i pakietami gier biblijnych znajdują się również dużo droższe prezenty.

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL NA KOMUNII – KSIĘDZU BYŁO MAŁO PIENIĘDZY! „JA POTRZEBUJĘ GOTÓWKI”

Uwagę przykuwają również figurki i ich ceny. Przykładowo drewniany posążek z podobizną św. Józefa o wysokości 15 cm kosztuje 140 zł. Z opisu produktu dowiadujemy się:

Mała drewniana rzeźba, przedstawiająca świętego Józefa z dzieciątkiem Jezus na rękach. Wykonana ręcznie z drewna oliwnego przez chrześcijan w Ziemi Świętej.

Popularnym prezentem wręczanym dzieciom z okazji I Komunii Świętej jest niewątpliwie Pismo Święte. Takowe również znajdziemy w sklepie ojca Rydzyka, za… 117 zł. Co ciekawe, Biblia cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że została wyprzedana. Producent zapewnia jednak, że wkrótce można spodziewać się dostawy. Z kolei w sklepie internetowym Splendor24 znajdziemy 50-centymetrową figurę Matki Bożej Niepokalanej, której cena to aż 299 zł.

Uwagę przykuwają również medaliki i różańce. Największą popularnością cieszy się srebrny różaniec  z „Nocą Kairu”, który również na ten moment jest wyprzedany. Co ciekawe, był dostępny w promocji i przeceniono go z 249,90 zł na 159,90 zł.

Głęboko granatowe koraliki mienią się delikatnymi srebrnymi iskierkami, dając efekt skrzenia – czytamy w opisie produktu na stronie splendor24.pl

 

źródło: o2.pl, sklep.luxveritatis.pl, splendor24.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.