To się dzieje! Najman powróci do ringu? Zobaczcie kogo wyzwał do walki [WIDEO]

to się dzieje najman powróci

To się dzieje! Najman powróci do ringu? Na to liczą jego fani, a można odnieść wrażenie, że walka tym razem jest naprawdę realna. Popularny El Testosteron nagrał specjalne wideo, które opublikował w portalu YouTube. Tym samym przystał na prośby swoich kibiców i podczas nagrywania materiału wyzwał na pojedynek osobę, o której w ostatnich tygodniach jest bardzo głośno. Mowa o Jacku Murańskim, ojcu Mateusza Murańskiego, który na gali FAME MMA 10 zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą (obaj znani są z programu „Lombard. Życie pod zastaw”. Wiadomo, jakie pieniądze Najman oferuje potencjalnemu rywalowi.

To się dzieje! Najman powróci do ringu? Zobaczcie kogo wyzwał do walki – to może być hit

Marcin Najman wróci ze sportowej emerytury i po raz kolejny zawalczy w klatce? Niesłychane wieści płyną z kanału federacji Najmana w serwisie YouTube. Jak się okazuje, pod wpływem nacisku i próśb fanów, El Testosteron wyzwał na pojedynek personę, o której w ostatnich tygodniach za sprawą FAME MMA 10 jest niezwykle głośno. Mowa o Jacku Murańskim, czyli ojcu Mateusza Murańskiego, który już w sobotę będzie rywalem Arkadiusza Tańculi właśnie na gali FAME MMA 10. Młodszy z Murańskich znany jest także z gry w programie „Lombard. Życie pod zastaw”.

Poniżej można zobaczyć nagranie, w którym Marcin Najman wyzywa na pojedynek Jacka Murańskiego. Warto zaznaczyć, że między mężczyznami od niedawna istnieje bardzo napięta atmosfera. Uwaga, w materiale pojawiają się mocne słowa:

ZOBACZ TAKŻE: AUSTRALIA WALCZY Z PLAGĄ MYSZY. NIEWYOBRAŻALNE NAGRANIE PODBIJA SIEĆ – CO TAM SIĘ WYDARZYŁO?! [WIDEO]

Wiadomo jakie pieniądze Najman proponuje Murańskiemu. W grę wchodzi ogromna kwota!

W powyższym nagraniu Marcin Najman zdradził, ile pieniędzy proponuje swojemu potencjalnemu rywalowi za przystąpienie do walki. Jak się okazuje, w grę wchodzi aż 100 tysięcy złotych. Taką kwotę Jacek Murański zgarnie, jeśli pokona Najmana. Jeśli natomiast wygra El Testosteron, Murański dostanie dokładnie połowę tej kwoty – mianowicie 50 tysięcy złotych.

Jaka będzie odpowiedź Jacka Murańskiego i czy zdecyduje się na wyzwanie, jakie stawia mu Marcin Najman?

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.