Zarobki Pudziana po znokautowaniu Bombardiera. Kwota powala!

zarobki pudziana

Zarobki Pudziana po znokautowaniu Bombardiera powalają! Nadal nie milkną echa sobotniej gali KSW, której jednym z głównych wydarzeń było starcie Mariusza Pudzianowskiego z senegalskim gigantem Bombardierem. Jak dobrze wiadomo, Polak walkę zakończył w 18 sekund, posyłając rywala na matę po potężnym nokaucie. Teraz portal o2.pl, powołując się na doniesienia Super Expressu podaje, ile za efektowną wygraną mógł zarobić popularny Pudzian. Mowa o niezwykłej kwocie.

Zarobki Pudziana po znokautowaniu Bombardiera. Kwota dosłownie powala na kolana!

Mariusz Pudzianowskim był jednym z bohaterów minionego weekendu. Wszystko przez jego występ na gali KSW 64, podczas którego popularny Pudzian mierzył się z potężnym Bombardierem. Ta walka przyciągała wielką uwagę kibiców z kilku względów. Po pierwsze, Bombardier to prawdziwy kolos – Senegalczyk waży blisko 150 kilogramów i ma 2 metry wzrostu. To wszystko sprawia, że jest o wiele większy od i tak robiącego niebywałe wrażenie Mariusza Pudzianowskiego.

Po drugie, do walki Pudziana i Bombardiera miało dojść już na początku roku, jednak Senegalczyk tuż przed galą zgłosił poważne problemy zdrowotne. Z tego też powodu starcie musiało być odwołane, a Pudzianowskiemu na chwilę przed rozpoczęciem wydarzenia trzeba było organizować zastępstwo.

Teraz do rywalizacji gigantów jednak już doszło. Z niej obronną ręką wyszedł uwielbiany przez fanów Pudzian. Spektakularne pokonanie Bombardiera zajęło mu mniej niż 20 sekund, a piorunujący nokaut z tej walki można zobaczyć poniżej. O ile wzbogacił się Pudzianowski po znokautowaniu wielkiego rywala?

ZOBACZ TAKŻE: UDUSIŁ PARTNERKĘ PRZYRODZENIEM. JEST WYROK W SPRAWIE 60-LETNIEGO ANDRZEJA U.

Media: pół miliona złotych dla Pudziana za wygraną walkę

Mariusz Pudzianowski to niekwestionowana gwiazda federacji KSW, która swoją osobą na gale zawsze przyciąga tysiące kibiców. Nie inaczej było i tym razem, zwłaszcza, że wokół walki z Bombardierem stworzono naprawdę interesującą atmosferę.

Ile zatem Pudzianowski mógł zarobić na pokonaniu Senegalczyka? Portal o2.pl, powołując się na doniesienia Super Expressu podaje, że było to nawet… pół miliona złotych! Strona o2.pl pisze dodatkowo, że to jedna z największych wypłat w historii rodzimego MMA.

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.