Kupiła lalkę w second-handzie – nawiedzona zabawka zmieniła jej życie w piekło!

Nawiedzona zabawka

Media nieprzerwanie informują nas o kolejnych nadprzyrodzonych historiach. Wiele z nich zapewne da się wytłumaczyć, są jednak wydarzenia, które nie sposób wyjaśnić. Doświadczyła ich m.in. Debbie wraz z mężem, kiedy zdecydowali się na zakup lalki. Wkrótce okazało się, że nawiedzona zabawka zmieniła ich życie nie do poznania. 

Lalki z second-handu

Pewnego dnia Debbie wraz z mężem udali się do sklepu z używanymi rzeczami. Nie brakowało w nim mnóstwa starych przedmiotów, których cena była zaskakująco niska. Wśród ogromnej ilości staroci, ich uwagę zwróciły trzy lalki. Kosztowały zaledwie 5 funtów, dlatego zdecydowali się na ich zakup. Ponadto przeszło im przez myśl, by ponownie je sprzedać, ale za większą cenę. Ich zdaniem wyglądały na o wiele cenniejsze.

Po jakimś czasie Debbie razem z mężem spodziewali się odwiedzin znajomych. Postanowili schować lalki – dwie trafiły do szafy, a jedna pod łóżko. Następnego dnia rozpętało się piekło…

ZOBACZ TAKŻE: CO DZIEJE SIĘ PO ŚMIERCI? TA TEORIA MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDZIWA

Nawiedzona zabawka

Następnego dnia mąż Debbie obudził się z licznymi zadrapaniami. Z relacji wynika, że były one niezwykle delikatne. Warto dodać, że para nie posiadała w domu kota. Wszystkie podejrzenia padły na lalkę, która miała w nocy podrapać mężczyznę. Jak się później okazało, w ich domu wydarzyła się kolejna niepokojąca sytuacja wskazująca na nawiedzoną zabawkę.

Lalka miała bowiem zawinięty wokół szyi naszyjnik. Kiedy Debbie chciała wyciągnąć zabawkę z pudełka zauważyła, że naszyjnik leżał już na ziemi. Kobieta twierdziła również, że lalka sama poruszała się po domu. Zmieniała swoje położenie, a także wyraźnie słychać było tupot jej małych nóżek. Kolejnym dowodem na jej poruszanie miały być zapalające się czujki ruchu.

Po tych wydarzenia postanowiono pozbyć się lalki, a całą sytuację nagłośniono za pośrednictwem telewizji. Co więcej, kobieta wystawiła lalkę na sprzedaż. Zainteresował się nią miłośnik zjawisk paranormalnych, który zapragnął mieć w swoim domu nawiedzoną lalkę. Kupił ją od Debbie za kolosalną kwotę – 866 funtów.

 

źródło: jestpozytywnie.pl, popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.