Udusił partnerkę przyrodzeniem. Jest wyrok w sprawie 60-letniego Andrzeja U.

udusił partnerkę przyrodzeniem

Udusił partnerkę przyrodzeniem. Jest wyrok w sprawie 60-letniego Andrzeja U. Do dramatu miało dojść w zeszłym roku w Wałbrzychu na Dolnym Śląsku. Jak relacjonuje Fakt, Andrzej U. miał odbyć ze swoją partnerką stosunek oralny, mimo że ta była w stanie całkowitego upojenia alkoholowego. Mówiąc wprost, po zakrapianej imprezie kobieta była po prostu nieprzytomna. To jednak zdawało się nie przeszkadzać 60-latkowi. Teraz sąd wydał wyrok skazujący – wiadomo, ile czasu oskarżony spędzi za kratami.

Udusił partnerkę przyrodzeniem. Jest wyrok w sprawie 60-letniego Andrzeja U. z Wałbrzycha

Powraca temat niebywale głośnej sprawy z zeszłego roku, o której głośno było jeszcze w pierwszej połowie 2021. Mowa o dramatycznych wydarzeniach z Wałbrzycha, podczas których 60-letni Andrzej U. przyrodzeniem udusił swoją partnerkę. Wszystko miało dziać się po zakrapianej imprezie, w której para brała udział. Mimo, iż kobieta była w stanie całkowitego upojenia alkoholowego, 60-latek postanowił odbyć z nią stosunek oralny. Niestety, dopiero po kilku godzinach mężczyzna zorientował się, że kobieta nie daje żadnych oznak życia.

Całe zajście miało miejsce 4 października 2020, czyli przeszło rok temu. W portalu fakt.pl czytamy, że ofiara – Renata G. – miała wtedy aż 5,1 promila alkoholu. Stwierdzono, że podczas zbliżenia, kobieta po prostu się udusiła. Teraz w końcu zapadł wyrok w całej sprawie. Wiadomo, na ile sąd skazał 60-latka.

ZOBACZ TAKŻE: TO NAJWIĘKSZY WĄŻ NA ŚWIECIE? PRZERAŻAJĄCE ZNALEZISKO W LESIE DESZCZOWYM W AMERYCE ŚRODKOWEJ. TRAFILI NA NIEGO PODCZAS WYCINKI DRZEW. MONSTRUALNE ROZMIARY WĘŻA [WIDEO]

60-letni Andrzej U. spędzi w więzieniu 4 lata – udusił swoją partnerkę przyrodzeniem

Portal Faktu już w kwietniu tego roku podawał, że Andrzej U. usłyszał dwa zarzuty. Pierwszy z nich dotyczył ewentualnego pozbawienia życia. Drugi odnosił się natomiast do przestępstwa pozbawienia wolności seksualnej. Ostatecznie sąd pod uwagę wziął jedynie nieumyślne spowodowanie śmierci kobiety. Fakt.pl cytuje uzasadnienie sędziego, które brzmiało w sposób następujący:

Andrzej U. jest winny tego, że nie zachowując ostrożności wymaganej w danych okolicznościach, w trakcie oralnego stosunku seksualnego doprowadził do jej uduszenia.

Ostatecznie Andrzeja U. skazano na 4 lata pozbawienia wolności.

źródło: Fakt.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.