Zamontowali kamerę w wizjerze. Oglądając nagranie zamarli. Sceny jak z horroru w Polsce [WIDEO]

zamontowali kamerę w wizjerze

Zamontowali kamerę w wizjerze. Mieszkańcy jednego z bloków we Wrześni zamarli, gdy oglądali nagranie. To były sceny żywcem wyjęte z horroru. Nagrania już teraz krążą po sieci i przerażają. Jak się okazało, sprawca, który terroryzował mieszkających w bloku przy ulicy Kościuszki we Wrześni, trafił w końcu w ręce policji. Jednakże to, do czego się dopuszczał, mrozi krew w żyłach.

Zamontowali kamerę w wizjerze. Oglądając nagranie zamarli. Sceny jak z horroru w Polsce [WIDEO]

Porażające nagrania wyciekły do sieci. Jak się okazuje, wszystko miało miejsce we Wrześni w województwie wielkopolskim. To właśnie w jednym z tamtejszych bloków przy ulicy Kościuszki, mieszkańcy mieli być terroryzowani przez pewnego sąsiada. Mężczyzna skutecznie uprzykrzał im życie, a jak się później okazało – był realnym zagrożenia dla bezpieczeństwa ich zdrowia, a może nawet życia. Sprawę dokładnie opisuje serwis o2.pl, powołując się na stronę internetową wrzesnia.info.pl.

Agresywny sąsiad nie dawał spokoju innym lokatorom. Na drzwiach mieszkań miał pisać, że zabije te osoby. Ponadto rzucał przedmiotami w okna, dobijał się do drzwi, przebijał opony, atakował nożem i był napastliwy. Portal wrzesnia.info.pl przytacza wypowiedź mieszkańców miasteczka:

Mężczyzna atakował nas nożem, wypisywał na drzwiach groźby śmierci, rzucał butelkami czy cegłami w okna, niszczył samochody.

Jedna z rodzin w końcu postanowiła zamontować kamerkę w wizjerze w drzwiach. To co zarejestrowało nagranie, niewątpliwie budzi grozę. Wszystko można zobaczyć poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle za skorzystanie z WC w Zakopanem. Turyści zbierają szczękę z podłogi

Mężczyzna z masce z młotkiem dobijał się do drzwi. Innym razem miał ze sobą pałkę

Jak widać na powyższym nagraniu – wszystko wygląda niczym scena rodem z horroru. Mężczyzna był zamaskowany i uzbrojony w młotek. Na szczęście skończyło się na strachu. Innym razem do drzwi podszedł także w masce, ale uzbrojony w pałkę.

Jak czytamy w o2.pl – koszmar mieszkańców trwał aż 3 lata.

Daniel P. był już wcześniej karany. Mężczyźnie odwieszono wyrok za przestępstwo popełnione w przeszłości i spędzi rok w więzieniu.

Drugie nagranie można zobaczyć poniżej:

źródło: o2.pl, YouTube, wrzesnia.info.pl; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.