Zamiast ciała włożyli do trumny… samą nogę! Przerażająca pomyłka w szpitalu!

Pomyłka w szpitalu

Pomyłka, do której doszło w szpitalu na zawsze zostanie zapamiętana przez najbliższych chłopca, który przegrał walkę z ciężką chorobą. Ojciec zmarłego chłopca udał się do szpitala po trumnę z ciałem. Po czasie zauważył, że kapie z niej krew. To, co zobaczył w środku było przerażające!

Przerażająca pomyłka w szpitalu – w trumnie zamiast dziecka, znajdowała się… tylko noga

Do wstrząsających wydarzeń doszło w Meksyku. W jednym z tamtejszych szpitali przyszło na świat dziecko, które niestety urodziło z poważną wadą. Po intensywnej i niewyrównanej walce chłopiec zmarł. Żył jedynie 11 dni. Pogrążona w żałobie rodzina dziecka udała się do szpitala, skąd mieli odebrać trumienkę z ciałem swojego synka. Zawieźli ją do swojej miejscowości – Tacache de Mina, gdzie miała odbyć się ceremonia pogrzebowa.

Po czasie rodzice zmarłego dziecka zauważyli, że z trumienki wycieka czerwona ciecz. Szybko zorientowali się, że to krew. Niewiele myśląc postanowili otworzyć trumnę, gdzie zamiast ciała ich dziecka znajdowała się amputowana noga. Ojciec dziecka wrócił do szpitala, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację.

ZOBACZ TAKŻE: TYLKO ZASZCZEPIENI ZATANKUJĄ SAMOCHÓD! SZOKUJĄCE PRZEPISY

Przerażająca pomyłka, do której doszło w szpitalu z pewnością poruszyła już załamanych rodziców. Jak się jednak okazuje, to nie koniec problemów, z którymi przyszło im się zmierzyć. Otóż władze szpitala uznały, że wina leży po stronie ojca, który pobierając trumnę ze szpitala nie sprawdził jej zawartości. Dyrekcja uznała, że to mężczyzna pobrał nie tą trumnę co należy, a pomyłka wynika tylko i wyłącznie z jego winy.

Biuro prokuratora generalnego stanu Oaxaca wszczęło dochodzenie w sprawie. Warto jednak dodać, że żaden z pracowników szpitala nie został o nic oskarżony, bowiem pomyłkę po czasie naprawiono. Rzeczywiście tuż przed pogrzebem rodzice otrzymali ciało swojego dziecka. W związku z tym nikt nie usłyszał żadnych zarzutów. Nie mniej jednak na całkowite rozwikłanie sprawy trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Kto waszym zdaniem powinien odpowiedzieć za tak skandaliczną pomyłkę?

 

źródło: parenting.pl, planeta.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.