Pokojówka spadła z 7. piętra. Pracodawczyni nagrywała, zamiast jej pomóc [WIDEO]

pokojówka spadła z 7. piętra

Pokojówka spadła z 7. piętra. W sieci pojawiło się dramatyczne nagranie, pokazujące upadek kobiety z wysokości. To jednak nie wszystko. Najbardziej bulwersujący jest bowiem fakt, że osoba, która wszystko nagrywała – bez przeszkód mogła pomóc znajdującej się nad przepaścią pokojówce. Jak się okazało, nagrywająca była pracodawczynią poszkodowanej. Cud jednak sprawił, że pokojówka, która nie doczekała się pomocy ze strony drugiej kobiety, przeżyła. Czy pozbawioną empatii nagrywającą spotkają jakiekolwiek konsekwencje? Wideo zobaczycie w dalszej części tekstu – zastrzegamy jednak, że nadaje się ono jedynie dla osób o stalowych nerwach.

Pokojówka spadła z 7. piętra. Pracodawczyni nagrywała, zamiast jej pomóc [WIDEO]

Dantejskie sceny zostały uwiecznione na materiale wideo. Jak się jednak za moment okaże – cała sytuacja jest niebywale bulwersująca. Wszystko działo się wysoko nad ziemią, bo aż na 7. piętrze wysokiego budynku. To właśnie tam pracowała pewna pokojówka. Niestety, w wyniku nieszczęśliwego obrotu spraw, kobieta zawisła po zewnętrznej stronie okna, wysoko nad ziemią. Ostatkiem sił trzymała się ramy okiennej i błagała o pomoc. Jak jednak widać na materiale wideo, który pojawił się w sieci – nagrywająca, zamiast pomóc będącej w opresji kobiecie, wolała wszystko uwiecznić na kamerze.

Co więcej, nagrywająca okazała się pracodawczynią pokojówki, której życie – dosłownie i w przenośni – wisiało na włosku. W pewnym momencie kobieta opadła z sił i spadła z ogromnej wysokości. Wszystko można zobaczyć poniżej, ale zastrzegamy, że nagranie nadaje się jedynie dla osób o mocnych nerwach:

ZOBACZ TAKŻE: 23-LATKA MA TAKIE USTA! GDYBY TEGO BYŁO MAŁO – NADAL CHCE JE POWIĘKSZAĆ. NA ŚWIECIE MÓWI SIĘ O NIEJ „ŻYWA BARBIE”. CZY TO JUŻ PRZESADA? [FOTO]

Kobieta przeżyła upadek z wysokości. Co z konsekwencjami dla nagrywającej, która nie udzieliła pomocy?

Co najważniejsze w całej sytuacji – kobieta jakimś cudem przeżyła groźny upadek z wysokości. W sieci pojawiło się nawet wideo, na którym widać, jak strażacy pomagają jej zejść na powierzchnię z miejsca, na którym ostatecznie wylądowała.

Co natomiast z bezduszną nagrywającą? Jak czytamy w serwisie Popularne.pl, który powołuje się na zagraniczne media – pracodawczyni poszkodowanej została aresztowana i stanęła przed sądem.

źródło: Popularne.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.