Zalukaj.com nie działa? Gdzie legalnie oglądać filmy i seriale?

Zalukaj.com nie działa!

Zalukaj.com nie działa? Z sieci zniknął jeden z najpopularniejszych serwisów, na którym można było oglądać filmy i seriale. Po wejściu na stronę wyświetla się komunikat: „Trwa aktualizacja strony. Wracamy jutro. Przepraszamy za utrudnienia.” Gdzie legalnie oglądać filmy?

Nie działa zalukaj.com. Co się stało?

Zalukaj.com to jeden z najpopularniejszych, pirackich serwisów, na którym można było oglądać filmy i seriale. Co ciekawe, wraz z serwisem Zalukaj, działalność zawiesiła również usługa hostingowa vshare.io. Po wejściu na zalukaj.com wyświetla się komunikat: „Trwa aktualizacja strony. Wracamy jutro. Przepraszamy za utrudnienia.” Jednak wcale nie wygląda to na aktualizację, a celowe wyłączenie usług.

Warto wspomnieć, że w sieci znajduje się wiele podróbek serwisu, które jedynie naciągają użytkowników na płatne SMS-y, jednak jest to oszustwo. Po wysłaniu wiadomości nie otrzyma się dostępu do żadnego filmu! Oto kilka takich pozycji:

zalukaj.cc – to oszustwo! Nie wysyłaj SMS-ów nie rejestruj się!
zalukaj-tv.pl – to oszustwo! Nie wysyłaj SMS-ów nie rejestruj się!
zalukaj.ws – to oszustwo! Nie wysyłaj SMS-ów nie rejestruj się!
zalukajvip.pl – to oszustwo! Nie wysyłaj SMS-ów nie rejestruj się!
zalukaj.vip – to oszustwo! Nie wysyłaj SMS-ów nie rejestruj się!
zalukajfilmy.pl – to oszustwo! Nie wysyłaj SMS-ów nie rejestruj się!

Strona była na tyle popularna, że wśród internautów powstało spore zamieszanie. Proponujemy kilka legalnych alternatyw do oglądania filmów i seriali!

ZOBACZ TAKŻE: CHCESZ ZOSTAĆ CHRZESTNYM? ZOBACZ JAKIE WARUNKI MUSISZ SPEŁNIĆ!

CDA, CDA Premium – filmy, seriale, rozrywka

CDA to również popularna strona, z której korzystają tysiące internautów. Oprócz filmów i seriali, znajdują się tam również filmiki samych użytkowników, a wielu Youtuberów znajduje się również na CDA. Strona w swojej ofercie posiada opcję premium, która daje dostęp do większej ilości filmów. Ponadto w lepszej wersji nie pojawiają się reklamy i nie ma długiego czasu buforowania.

Istnieje również możliwość przetestowania wersji premium za darmo na okres 14 dni. Po czasie próbnym opłata  wynosi 19,99 złotych miesięcznie.

Netflix

Netflix to kolejna, bardzo popularna pozycja, na której można znaleźć klasyczne, stare filmy jak i zupełnie nowe produkcje. Gama filmów i seriali jest niezwykle rozbudowana, dlatego kupno pakietu to na pewno dobra opcja.

VOD.pl

VOD.pl to strona, która posiada chyba najwięcej polskich pozycji. To połączenie wielu stacji telewizyjnych w jedno. Oferuje najnowsze seriale jak i te, które trwają od lat. Co ciekawe, VOD.pl udostępniło 100 polskich klasyków, które można obejrzeć za darmo.

 

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.