Zaatakowany taksówkarz opowiada o napadzie w Pruszkowie!

szok! atak z nożem na taksókarza

Zaatakowany taksówkarz opowiada o napadzie w Pruszkowie! Od wczoraj bardzo głośno jest o sytuacji, w której dwójka młodocianych przestępców dokonała napadu na kierowcę taksówki. 17-latek przystawił mu nóż do szyi, a jego 16-letnia kompanka w tym czasie zabrała pieniądze, które taksówkarzowi służyły do wydawania reszty. Jak podają media, duet który dokonał napadu stulecia siedząc naprzeciw kamery, jest już w rękach policji. W telewizji Polsat o wszystkim ze szczegółami zdecydował się opowiedzieć zaatakowany mężczyzna.

Zaatakowany taksówkarz opowiada o napadzie w Pruszkowie

Od wczoraj cała Polska żyje napadem na taksówkarza w Pruszkowie. Winnymi całego zajścia byli młodociani bandyci – 16-latka oraz 17-latek. Ten drugi przystawił kierowcy nóż do gardła, podczas gdy jego kompanka, uśmiechając się, zabierała pieniądze taksówkarzowi. Jak donoszą media, rzeczona dwójka jest już w rękach policji. Dziewczyna wylądować miała w ośrodku wychowawczym, natomiast napastnik w policyjnym areszcie.

Nastolatkowie ukradli około 400 złotych, to pierwsza taka sytuacja w niedługiej karierze zaatakowanego taksówkarza

Taksówkarz śmiało odpowiadał przed kamerą na pytania dziennikarza telewizji Polsat. Ze szczegółami opowiedział o feralnym kursie. Przyznał, że to dopiero pierwsza taka sytuacja w jego niedługiej karierze kierowcy taksówki. Dodał, że młodociani po napaści jak gdyby nigdy nic, spokojnie oddalili się w stronę centrum handlowego. Policja na miejsce przyjechała błyskawicznie, ale nie zatrzymała podejrzanych. Jaki wyrok zapadnie w tejże sprawie? O wszystkim będziemy informować na bieżąco.

ZOBACZ TAKŻE: ATAK NOŻEM NA TAKSÓWKARZA! WIDEO!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.