Złamany nos, zakrwawiona twarz – wszystko dla zdjęcia z ulubionym piłkarzem

Takie sytuacje nie zdarzają się często, jednak w tym przypadku dobrze, że nie skończyło się to tragicznie. Ta sytuacja pokazuje, że na świecie są prawdziwi fani sportu! Nawet ci najmniejsi, gdyż ten 11-letni chłopak pokazał jak bardzo mu zależy na jednym z piłkarzy. Złamany nos, zakrwawiona twarz – wszystko po to, aby go zobaczyć.

Prawdziwy fan piłki nożnej

Okazuje się, że chłopiec wraz ze swoim bratem, spędza wakacje niedaleko bazy treningowej swojej ulubionej drużyny piłkarskiej. Dokładnie w Melwood, a właśnie tam znajduje się miejsce treningów klubu Liverpool. Sytuacja pokazuje jak poważne podejście ma Louis (bo tak właśnie nazywa się młody chłopiec), gdyż tak bardzo chciał zobaczyć swojego ulubionego piłkarza, że złamał sobie nos.

Co się dokładnie wydarzyło? Kiedy chłopcy spacerowali po okolicy, zauważyli samochód, którym jechał Mohamed Salah – napastnik czerwonych. Dzieci nie mogły odpuścić takiej szansy i bez namysłu zaczęły biec za pojazdem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I’m honoured to have made the #Time100 list for 2019. Always ready to help make the world a better place 🙂

Post udostępniony przez Mohamed Salah (@mosalah)

Złamany nos i twarz w krwi

Całe zdarzenie wydaje się być normalne, jednak Louis był tak przejęty i zdeterminowany, aby choć przez chwilę porozmawiać z piłkarzem, że podczas biegu nie zauważył słupa. I niestety w niego uderzył. Chłopiec złamał nos i pół twarzy zajęła krew. Zauważył to Mohamed Salah i zatrzymał auto. Podbiegł do poszkodowanego, aby sprawdzić czy nic się nie stało.

Młody fan sportu był tak zadowolony z możliwości rozmowy, że zapomniał o bólu i korzystając z okazji, zrobił sobie zdjęcie z zawodnikiem Liverpoolu.

Najważniejsze, że chłopak wyszedł z tego z lekkimi obrażeniami, i jakby nie patrzeć, jego marzenie się spełniło. Widać łzy w oczach, jednak mamy zagadkę, czy to łzy szczęścia czy pozostałości po spotkaniu ze słupem?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Great to be back, ready to go!

Post udostępniony przez Mohamed Salah (@mosalah)

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.