SZOK! Atak z nożem na taksówkarza w Pruszkowie! WIDEO!

szok! atak z nożem na taksókarza

Szok! Atak z nożem na taksówkarza w Pruszkowie! Sieć obiegło zatrważające nagranie, które pokazuje napaść na jednego z taksówkarzy nieopodal stolicy. Wszystko miało dziać się 14 sierpnia. Internauci bardzo szybko dwójkę pasażerów określili mianem patologii. Poza napastnikiem, uwagę zwraca siedząca obok niego kobieta – którą cała sytuacja wyraźnie bawi. Na szczęście rzeczoną dwójkę, jak informują media, zatrzymano. Wideo bulwersuje! Zobacz je poniżej.

SZOK! Atak nożem na taksówkarza w Pruszkowie! Zobacz nagranie!

Oglądając niektóre ludzkie poczynania, nie pozostaje nic innego jak załamanie rąk. Nie inaczej jest tym razem, choć tutaj pojawia się także złość i szok. Czy napastnik oraz jego wspólniczka naprawdę myśleli że ujdzie im wszystko na sucho? Czy sytuacja rzeczywiście była tak zabawna, jak wskazuje na to reakcja kobiety? Cała akcja miała rozegrać się w Pruszkowie w dniu 14 sierpnia około godziny 11. Jej zapis na materiale wideo można zobaczyć poniżej:

Sprawcy złapani

Jak donosi fakt.pl oraz Wirtualna Polska, sprawcy napaści zostali schwytani przez policję. Rzecz jasna są nieletni. Dziewczyna z nagrania przebywa w schronisku młodzieżowym, natomiast jej kompan w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie postawione zostaną im zarzuty za rozbój.

Przebieg akcji naprawdę zatrważa. Szokuje tutaj dialog jaki wywiązał się między taksówkarzem i pasażerem, szokuje też wspomniana reakcja jego towarzyszki. Niepojęta jest również bezwzględność 17-letniego chłopaka. Jaki będzie finał tych zdarzeń? Jak wyrok usłyszą napastnicy?

ZOBACZ TAKŻE: Włamał się do sąsiadów i ukradł… kapcie. Grozić może mu za to 10 lat więzienia!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.