Wystawił psa za okno 9. piętra – mężczyzna usłyszał zarzuty! [WIDEO]

Wystawił psa za okno

32-letni mieszkaniec Lubina wystawił psa za okno 9. piętra. Co więcej zamknął je, aby zwierzę nie mogło dostać się do środka. Całe zdarzenie nagrał przypadkowy przechodzień. Na filmie widać przerażonego, trzęsącego się psa, który stoi na wąskim parapecie budynku. Widok jest przerażający. Mężczyźnie postawiono już zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Wystawił psa za okno 9. piętra

Do skandalicznego zachowania doszło w Lubinie, gdzie jeden z mieszkańców bestialsko potraktował swojego pupila. Całe zdarzenie zostało nagrane przez okolicznego przechodnia. Na filmie widać przerażonego psa, który stoi na wąskim parapecie znajdującym się na 9. piętrze budynku. Co więcej, okno jest zamknięte, przez co pies nie może wejść do środka. Nagranie trafiło do dzielnicowego, który szybko dotarł do właścicieli zwierzęcia. Okazuje się, że mimo wielokrotnego pukania i próby nawiązania kontaktu, właściciele nie otworzyli drzwi policjantom.

Kiedy policjanci dotarli na miejsce, zwierzęcia już nie było. Funkcjonariusze ustalili, że pod wskazanym adresem mieszka kobieta i mężczyzna. Jednakże mimo wielokrotnego pukania do drzwi, nikt ich nie otworzył – poinformowała asp. szt. Sylwia Serafin, oficer prasowa policji w Lubinie.

ZOBACZ TAKŻE: PRZERAŻAJĄCY PAJĄK ZNALEZIONY W AUSTRALII! CZYM GROZI UGRYZIENIE? [FOTO]

Co więcej, kobieta mieszkająca w mieszkaniu, w którym doszło do znęcania się nad psem stwierdziła, że nie miała pojęcia co się dzieje ze zwierzęciem. Poinformowała, że nie wiedziała o wystawieniu psa za okno. W sprawie zatrzymano 32-letniego mężczyznę, który usłyszał zarzuty. Za popełniony czyn grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Działania dzielnicowych doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o ten czyn. Okazał się nim 32-letni lubinianin, który już został doprowadzony do prokuratury, a tam usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem – poinformowała asp. szt. Sylwia Serafin.

Na poniższym wideo możecie zobaczyć całe zdarzenie, jednak ostrzegamy i zdecydowanie odradzamy oglądania nagrania osobom o słabych nerwach.

 

źródło: youtube.com, polsatnews.pl, nczas.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.