Przyczyna śmierci Toxic Fuckera – szokujące fakty w sprawie!

Przyczyna śmierci Toxic Fuckera

Michał Kasprzak, znany pod pseudonimem Toxic Fucker, zmarł pod koniec października ubiegłego roku w wieku zaledwie 35 lat. Jego śmierć budziła sporo podejrzeń, a przyczyna śmierci Toxic Fuckera przez długi czas nie była znana. Ponadto Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe umorzyła śledztwo w tej sprawie wykluczając, że do śmierci Michała przyczyniły się osoby trzecie. Poznajcie szczegóły w sprawie!

Przyczyna śmierci Toxic Fuckera

Michał Kasprzak, znany pod pseudonimem Toxic Fucker ukończył szkołę filmową. Oprócz ról w filmach dla dorosłych mogliśmy go zobaczyć w takich produkcjach jak „Na wspólnej”, „Malanowski i partnerzy”, „M jak miłość”, „Ojciec Mateusz”, „Barwy szczęścia”, „Prosto w serce”, „Klan” czy „Ukryta Prawda”. Co więcej, Michał zagrał również w najnowszej produkcji Dody – „Dziewczyny z Dubaju”.

Pod koniec października do mediów trafiła informacja, że Michał nie żyje. Producent filmów dla dorosłych zamieścił na swoim Twitterze post, w którym poinformował o jego śmierci. Aktor zmarł w wieku zaledwie 35 lat, co budziło spore podejrzenie, że w śmierć aktora mogły być zaangażowane osoby trzecie. Warto wspomnieć, że ciało aktora znaleziono w jego własnym mieszkaniu. Ponadto po kilku tygodniach rozpoczęto śledztwo w sprawie, prowadzone z artykułu 155 Kodeksu karnego, czyli nieumyślnego spowodowania śmierci. Sprawą zajęli się biegli z Zakładu Medycyny Sądowej WUM.

ZOBACZ TAKŻE: NIE ŻYJE 20-LETNI YOUTUBER – ZMARŁ PODCZAS KRĘCENIA NIEBEZPIECZNEGO PRANKA

Okazuje się, że Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe umorzyła postępowanie o czyn z art. 155 kodeksu karnego. Stwierdzono, że w śmierć Michała nie były zaangażowane osoby trzecie.

Analiza zebranego materiału dowodowego w tym opinia z sekcji zwłok, nie dała podstaw do przyjęcia, że do zgonu Michała Kasprzaka przyczyniły się osoby trzecie – poinformowała prokuratura.

Przyczyna śmierci Toxic Fuckera wciąż nie jest oficjalnie znana. Warto jednak wspomnieć, że kilka miesięcy temu za nieoficjalną przyczynę zgonu podano zażycie substancji psychoaktywnych.

 

źródło: o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.