„Wyspa Mroku” (2020) – horror zbierający kapitalne recenzje. Cały film online

wyspa mroku

„Wyspa Mroku” to horror z 2020 roku, który w sieci zbiera naprawdę dobre recenzje. Ze względu na pandemię nie miał łatwego startu i trudno mu było się przebić do większego grona odbiorców. Mimo to krytycy docenili to dzieło, które poza kapitalnym pomysłem na fabułę, zabiera widza w gęsty, mroczny i niepokojący klimat. Według wielu znawców gatunku mamy do czynienia z horrorem kompletnym. O czym opowiada? Gdzie oglądać go onilne? Poniżej znajdziecie także zwiastun „Wyspy Mroku”.

„Wyspa Mroku” (2020) – horror zbierający kapitalne recenzje do obejrzenia w Internecie

„Wywołuje głębokie przerażenie” – między innymi w takich słowach ludzie wypowiadają się o filmie „Wyspa Mroku”. Jak wskazuje już sam tytuł, mamy do czynienia z horrorem – i to nie byle jakim. Produkcja pochodzi z roku 2020, co sprawia, że nie miała łatwego zadania w kontekście dotarcia do szerszej publiki. Wszystko rzecz jasna ze względu na zamknięte kina. Tak czy inaczej, „Wyspę Mroku” krytycy oceniają bardzo, ale to bardzo wysoko. Według wielu z nich film ma wszystkie cechy dobrego filmu grozy.

wyspa mroku

„Wyspa Mroku” – o czym jest?

Bardzo interesująca jest fabuła filmu. Głównym bohater produkcji to samotny włóczęga, który dostaje – zdawałoby się – ofertę marzeń. Chodzi o pracę, polegającą na opiece nad kobietą zmagającą się z problemami psychicznymi. Mężczyzna od razu domyśla się, że lukratywna propozycja kryje pewną tajemnicę, ale mimo to zgadza się podjąć wyzwania. Szybko zaczyna jednak tego żałować. Już samo miejsce, gdzie przebywa jego podopieczna, przyprawia o dreszcze – to opuszczony, ponury dom na odizolowanej od cywilizacji wyspie.

Zwiastun „Wyspa Mroku”

Poniżej prezentujemy zwiastun filmu „Wyspa Mroku”. Materiał promujący idealnie oddaje gęsty klimat filmu. Niektóre sceny wywołują niepokój i przyprawiają o dreszcze – a właśnie o to chodzi w dobrym kinie grozy. Trailer można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: „KOMA” JUŻ ONLINE! KAPITALNY FILM MOŻNA OGLĄDAĆ ONLINE. GDZIE GO ZOBACZYĆ? O CZYM JEST?

„Wyspa Mroku” online. Gdzie oglądać w Internecie?

Horror można oglądać w serwisie CDA Premium. Jego premierę zaplanowano na 4 czerwca 2021 roku. Film dostępny będzie pod TYM LINKIEM.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.