„Koma” (2019) – świetny film już dostępny online! Gdzie oglądać?

koma

„Koma” (2019) to świetny rosyjski film, który już można oglądać online! Produkcja ma swoją internetową premierę w serwisie CDA Premium 1 czerwca. Dlaczego „Koma” jest wyjątkowa i wyróżnia się na tle innych filmów? Na czym oparto fabułę interesującego kina? Poniżej znajdziecie odpowiedzi na wyżej postawione pytania, a także zwiastun i kilka ujęć z planu.

„Koma” (2019) – świetny film już dostępny online!

„Koma” to film z 2019 roku. Rosyjska produkcja nakręcona została z wielkim rozmachem, co widać już nawet na zwiastunie. Tytuł zbiera bardzo dobre recenzje, a teraz swoją premierę online ma w Polsce.

„Koma” – fabuła

Film wyróżnia się bardzo interesującą fabułą. Głównym bohaterem produkcji jest mężczyzna, który został poszkodowany w tajemniczym wypadku. Jednakże, gdy ten odzyskuje świadomość – nic nie jest już takie samo jak wcześniej. Świat, który teraz go otacza, jest dziwny, enigmatyczny i niczym nie przypomina tego, który pamiętać można z przeszłości. Okazuje się bowiem, że bohater trafił do miejsca, które opiera się na wspomnieniach osób przebywających w głębokiej śpiączce. Czy jednak nowa rzeczywistość tworzy przyjazny i bezpieczny azyl? A może trzeba tam walczyć o swój byt, a przetrwają jedynie najsilniejsi?

„Koma” – zwiastun filmu

W sieci można zobaczyć zwiastun filmu „Koma”. Już po samym trailerze widać, że produkcję nagrano z ogromnym rozmachem. Zadbano tam o wyjątkowe efekty specjalne, które tworzą jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny klimat. Zobaczcie to na wideo:

ZOBACZ TAKŻE: „PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA” – NOWY, PRZERAŻAJĄCY HORROR TRAFIŁ DO BIBLIOTEKI CDA PREMIUM! IDEALNA OPCJA NA WIECZÓR Z DRUGĄ POŁÓWKĄ. PO TYM FILMIE TRUDNO BĘDZIE ZASNĄĆ! [ZWIASTUN, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM ONLINE]

„Koma” cały film online. Gdzie oglądać w Internecie?

Jak już wcześniej wspomniano, film „Koma” swoją premierę ma 1 czerwca w serwisie CDA Premium. Użytkownicy CDA będą mogli zacząć seans już od godziny 18:30.

Aby obejrzeć film, wystarczy kliknąć w TEN LINK.

koma

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.