23-latek został ojcem, a tydzień później… dziadkiem! Tłumaczymy, jak to możliwe!

23-latek został ojcem i dziadkiem

23-latek został ojcem, a niedługo później, bo zaledwie po 7 dniach został również dziadkiem. Okazuje się, że jest to możliwe, a wszystko udowadnia historia Tommy’ego z Australii, która obiegła media z całego świata. Poznajcie szczegóły!

 23-latek został ojcem i dziadkiem

Do niecodziennych wydarzeń doszło w Australii. Tommy Connolly prowadził życie podobne do swoich rówieśników. Studiował, pracował na pół etatu, a wolny czas poświęcał na sport. Pewnego dnia, jego życie zmieniło się całkowicie. Otrzymał bowiem wiadomość od swojej 17-letniej kuzynki, która zwróciła się do niego o pomoc. Mianowicie nastolatka nie miała dachu nad głową, a Tommy był jedyną osobą w jej rodzinie. Żeby tego było mało, dziewczyna była w zaawansowanej ciąży, a jej partner trafił do więzienia.

ZOBACZ TAKŻE: DZIEWCZYNA ODEPCHNĘŁA NIEDŹWIEDZIA ATAKUJĄCEGO PSY – NAGRANIE STAŁO SIĘ HITEM W SIECI!

Tommy nie zastanawiał się długo i postanowił pomóc swojej kuzynce. Zaproponował więc, aby zamieszkała u niego. Warto jednak zaznaczyć, że aby dziewczyna mogła legalnie u niego mieszkać, musiała zostać przez niego zaadoptowana. Ponadto w świetle australijskiego prawa dziewczyna była nieletnia, a formalnie nikt nie sprawował nad nią opieki. W związku z tym Tommy przystał na ten pomysł i zdecydował się na pracę na pełny etat, aby móc utrzymać zarówno siebie, kuzynkę jak i dziecko, które wkrótce miało przyjść na świat. Dzięki nieposzlakowanej opinii oraz zaradności 23-latka, mógł zaadoptować własną kuzynkę.

Ostatecznie 23-latek został formalnie ojcem swojej kuzynki, a zaledwie tydzień później dziewczyna urodziła. Co za tym idzie, został również dziadkiem dziecka. Tommy w jednej z rozmów powiedział, że musiał pomóc dziewczynie, która absolutnie nie zasłużyła na życie na ulicy.

Kiedy usłyszałem tę dramatyczną historię, nie mogłem jej nie pomóc. W zasadzie byłem jedyną deską ratunku. Spędziła więcej czasu na ulicy niż w jakimkolwiek domu. Niewiele osób zna jej historię, a ja wiem, że nikt nie zasługuje na taki los – powiedział 23-latek.

Tym sposobem 23-latek został ojcem swojej kuzynki, a zaraz później dziadkiem jej dziecka.

 

źródło: parenting.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.