Dziewczyna odepchnęła niedźwiedzia atakującego psy – wideo hitem w sieci!

dziewczyna odepchnęła niedźwiedzia

Dziewczyna odepchnęła niedźwiedzia atakującego jej psy! W sieci opublikowano jedyne w swoim rodzaj nagranie, na którym zarejestrowano niebywałą sytuację. Internauci są zachwyceni odwagą nastolatki. Zwracają też jednak uwagę na to, jak niebezpiecznego zdania się podjęła. Wraz z potężnym i silnym zwierzęciem, były małe niedźwiadki, co mogło powodować jego dodatkową agresję. Omawiane wideo można obejrzeć w dalszej części artykułu.

Dziewczyna odepchnęła niedźwiedzia atakującego jej psy. Wideo robi furorę w sieci!

To wideo robi dziś prawdziwą furorę w sieci na całym świecie! Jego bohaterką stała się 17-letnia Hailey Morinioco z Kalifornii. Czemu dziewczyna zawdzięcza taką sławę? Trzeba przyznać, że wykazała się nie lada heroizmem. Wszystko działo się na podwórku przed domem, w którym się znajdowała. Nastolatka nagle zorientowała się, że przez ogrodzenie na posesję zakrada się ogromny niedźwiedź, któremu towarzyszą młode. Gdyby tego było mało, we wszystko wplątały się psy znajdujące się po wewnętrznej stronie ogrodzenia.

Psy postanowiły odgonić niedźwiedzia, jednak ten nie dawał za wygraną. W pewnym momencie jeden z czworonogów znalazł się w niebezpieczeństwie. Nie uszło to uwadze 17-letniej Hailey, która ruszyła mu z odsieczą. To, co działo się później, możecie zobaczyć poniżej. Postawa nastolatki jest naprawdę godna uwagi:

ZOBACZ TAKŻE: RZĄD LUZUJE KOLEJNE OBOSTRZENIA! CO TYM RAZEM SIĘ ZMIENI? OD KIEDY ZMIANY WEJDĄ W ŻYCIE? BUDUJĄCE SŁOWA MINISTRA ZDROWIA ADAMA NIEDZIELSKIEGO PODCZAS OSTATNIEJ KONFERENCJI PRASOWEJ! POD KONIEC MIESIĄCA KOLEJNE LUZOWANIA

Wszystko szczęśliwie zakończyło się na strachu. Nastolatka sporo ryzykowała

Jak widać na powyższym nagraniu, nastolatka zepchnęła zwierzę z ogrodzenia i razem z psami uciekła w bezpieczne miejsce. Warto jednak zauważyć, jak wiele zaryzykowała. Razem z niedźwiedziem były jego młode, co u dorosłych osobników może powodować zwiększoną agresję. A to dlatego, że zwierzę za wszelką cenę chce chronić swoje pociechy.

Cała zarejestrowana na wideo sytuacja miała miejsce w położonym na wschód od Los Angeles Bradbury. 17-latka, która przeciwstawiła się niedźwiedziowi, stała się miejscową bohaterką i mówi o niej już nie tylko cały kraj, ale też cały świat.

źródło: YouTube, RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.