Wyprodukował ponad 73 kilogramy ecstasy – 61-latek oskarżony

wyprodukował 73 kilogramy

Wyprodukował ponad 73 kilogramy ecstasy! 61-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego oskarżony o wytworzenie znacznej ilości narkotyków, z której osiągał stałe dochody pieniężne. Sprawą zajmie się Sąd Okręgowy w Koszalinie. Cały proceder miał natomiast miejsce w fabryce zlokalizowanej w miejscowości Role (województwo zachodniopomorskie).

Wyprodukował ponad 73 kilogramy ecstasy! 61-latek w rękach policji

Zastanawialiście się kiedyś, co będzie robić w wieku 61 lat? Z pewnością większość myślami będzie już przy emeryturze. Nie wszyscy jednakże pozostają bierni w swoich działaniach, co pokazuje przykład mężczyzny z województwa zachodniopomorskiego. Ten wpadł w ręce policji, za – uwaga – wytworzenie ponad 73 kilogramów ecstasy. 61-latek narkotyk produkował w fabryce która mieściła się w miejscowości Role w województwie zachodniopomorskim. Wojciech J. miał działać w zorganizowanej grupie przestępczej, która odpowiedzialna była za produkcję środków odurzających w celu uzyskania korzyści majątkowej. Portal rmf24.pl podaje, że od listopada zeszłego roku, mężczyzna miał wyprodukować własnie 73 kilogramy narkotyków. Tym samym osiągnął stałe źródło dochodu.

ZOBACZ TAKŻE: POTWORNE EKSPERYMENTY W NIEMIECKIM LABORATORIUM! MAŁPY UWIĘZIONY W METALOWYCH SPOIWACH, KRWAWIĄCE PSY, OKALECZONE KOTY I KRÓLIKI! 

Podejrzany nie przyznał się do wszystkich zarzutów

Co do podejrzanego o produkcję narkotyków, wystosowano tymczasowy areszt. Okazuje się jednak, że nie przyznaje się on do wszystkich stawianych mu zarzutów. On sam twierdzi, że jedynie nadzorował produkcję, jednakże nie brał w niej udziału.

Podaje się, że 61-latek w więzieniu może spędzić nawet 15 lat. Pojawiają się też szacunkowe wartości zabezpieczonych w fabryce narkotyków. Wszystko mogło kosztować około 21 milionów złotych.

źródło zdjęcia: policja.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.