Przerażające odkrycie w Niemczech! Tak traktuje się zwierzęta w laboratorium

przerażające odkrycie

Przerażające odkrycie w Niemczech! Grupa aktywistów na rzecz praw zwierząt, przez jakiś czas dokumentowała to, jak w pewnym laboratorium toksykologicznym traktuje się żywe istoty. Te poddawano wszelkim próbom, aby sprawdzić jak reagują na chemikalia używane w wyrobach farmaceutycznych, agrochemicznych i przemysłowych z całego świata. Teraz materiały dowodowe ujrzały światło dzienne. Są naprawdę dramatyczne.

Przerażające odkrycie w Niemczech! Zwierzęta więzione i katowane. Testowano na nich chemikalia

Iście potwornego odkrycia dokonano w Niemczech w okolicach Hamburga. Mianowicie, aktywiści na rzecz praw zwierząt przez pewien czas zbierali dowody na to, co dzieje się w laboratorium, gdzie na zwierzętach testuje się wpływy przeróżnych chemikaliów na żywe organizmy. Okazało się, że standardy placówki nie mają zbyt wiele wspólnego z działaniami humanitarnymi. Odkryto tam wiele psów, kotów, królików a także małp. Większość z nich była w złym stanie. Małpy uwięzione były w specjalnych metalowych uprzężach. Reszta zwierząt znajdowała się w małych klatkach. Na ich ciałach znajdowały się rany.

ZOBACZ TAKŻE: STAN 4-LATKA KTÓRY WYPADŁ Z 11 PIĘTRA STALE SIĘ POPRAWIA! LEKARZE PO CICHU MÓWIĄ O CUDZIE

Rocznie aż 12 tysięcy zwierząt w danym laboratorium, poddaje się eksperymentom

Widok jaki na miejscu zastali aktywiści, jest wręcz trudny do opisania. Mianowicie, psy miały powtykane w przełyk rurki, za pomocą których wprowadzany im leki. Małpy skrępowane były w metalowych uprzężach, które całkowicie ograniczały ruch spanikowanych zwierząt. Ponadto, koty potrafił dostawać do kilkunastu zastrzyków dziennie. Zwierzęta krwawiły, były osowiałe. Jak podają zagraniczne media, nie stosowano u nich żadnych leków przeciwbólowych. 

przerażające odkrycie

Psy, koty, małpy i króliki poddawane były testom na działanie środków mogących powodować krwotoki wewnętrzne, wymioty, gorączki, letargi, niewydolność oddechową. W skrajnych wypadkach mówi się nawet o śmieci. A wszystko po to, aby ustalić granicę ilości toksyn, które nie miałby tak fatalnego wpływu na ludzki organizm.

Bulwersujące fakty wraz z obszernym materiałem dowodowym zbieranym przez kilka miesięcy, ujawniły niemieckie media. Wszystkim od razu zajął się sąd, który dokładnie przyjrzy się działalności laboratorium LPT.

przerażające odkrycie

źródło zdjęć: dailymail.co.uk

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.